Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

24 apr. 2023

Detox – Chagal põhinev eliksiir Sinu tervise heaks.

Tahad vormi saada? Alustame detoxiga!

Tänapäeva kiires maailmas on lihtne langeda ebatervislike toitumisharjumuste ja elustiilivalikute küüsi, mis võivad põhjustada kehakaalu tõusu ja toksiinide kogunemist meie organismi. Detox ja kaalulangus on kaks peamist väljakutset, millega paljud inimesed silmitsi seisavad, ning tõhusate ja loomulike lahenduste leidmine võib olla segadusttekitav ja keeruline ülesanne.

Siinkohal tuleb mängu meie UUS toode Detox eliksiir, milles leiduvaid looduslikke komponente on traditsioonilises meditsiinis kasutatud sajandeid üldise tervise ja heaolu edendamiseks. Selles uudiskirjas uurime nende võimsate koostisosade eeliseid ja seda, kuidas need võiksid aidata ka sinul oma terviseeesmärke saavutada, olgu selleks siis kaalulangetus või oma üldise tervise parendamine. Niisiis, sukeldugem ja avastagem Chaga, Shiitake, musta ploomi ja musta pipra jõudu!

Detox

Chaga:

Chaga on seeneliik, mis kasvab külmas kliimas kaskedel. See on rikas antioksüdantide poolest ja seda on sajandeid kasutatud immuunsüsteemi tugevdamiseks, põletiku vähendamiseks ja üldise tervise parandamiseks. Chaga sisaldab suures kontsentratsioonis betuliinhapet, mis teadaolevalt aitab vähendada põletikku ja parandada maksafunktsiooni. See võib aidata detoksifitseerimisel ja kehakaalu langetamisel, kuna terve maks on toksiinide kehast eemaldamiseks hädavajalik.

Shiitake:

Shiitaket kasutatakse laialdaselt traditsioonilises meditsiinis. See sisaldab ühendeid, millel on põletikuvastased omadused ja mis võivad tugevdada immuunsüsteemi. Shiitake seened on ka hea kiudainete allikas, mis võib aidata kaalust alla võtta, säilitades täiskõhutunde pikema aja jooksul. Shiitake seentes sisalduvad beeta-glükaanid võivad samuti aidata reguleerida veresuhkru taset, mis võib aidata vältida ülesöömist ja isusid.

Must ploom:

Must ploom, tuntud ka kui Jamun, on India ja Kagu-Aasia vili. See on rikas antioksüdantide poolest ja seda on kasutatud traditsioonilises meditsiinis mitmesuguste haiguste raviks. Must ploom sisaldab antotsüaniine, mis võivad aidata parandada insuliinitundlikkust, reguleerida veresuhkru taset ja parandada ainevahetust. See võib aidata takistada toksiinide kogunemist kehasse.

Must pipar:

Must pipar on sageli kasutatav vürts, mis sisaldab piperiini, millel on tõestatud põletikuvastased ja antioksüdantsed omadused. Piperiin võib samuti aidata parandada seedimist ja ainevahetust. Musta pipart on traditsioonilises meditsiinis kasutatud seedeprobleemide raviks ja üldise tervise parandamiseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et chaga, shiitake, musta ploomi ja musta pipra lisamine oma dieeti võib aidata parandada üldist tervist ning aidata kevadel organismi puhastada ja kaalu langetada. Neid looduslikke abinõusid on kasutatud sajandeid ja need on osutunud tõhusaks terve keha edendamisel.

Shroomwelli tervisetoodetes peitub igavese nooruse saladus.

Reet Härmat
Jumestuskunstnik ja ilutoimetaja
Detox

Reet Härmat: “Olen pöördunud seeneusku ja veendunud, et Shroomwelli tervisetoodetes peitub igavese nooruse saladus. Seentes peitub iluunivesrum, mis on kättesaadav kõigile. Bioaktiivsete ainete pomm Shroomwelli eliksiiride ja tinktuuride näol, on minu ilurutiini igapäevane osa.

Detox eliksiir sobis imehästi kevadist organismipuhastust täiendama ja seente tinktuurid sobisid mulle samuti. Ma olen seda usku, et vedelal kujul toimeained imenduvad kõige paremini ja nende kasutegur maksimaalne tervisele.”

Nüüd saadaval ka kuuspakina!

Kõik meie Detox ja Immuno eliksiirid on nüüd saadaval ka perepakkidena, ikka selleks, et saaksid kõike seda head ja paremat jagada ka oma pere ja sõpradega…

Detox

Ostes meie kuuspaki, säästad kombolt -28%, mis teeb ühe pudeli hinnaks vaid 19.98€

Võta kombo