Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Klientide tagasiside

Sandra Sikk
Sandra

Kibuvits meeldib mulle väga, seega see eliksiir on mu lemmik maitsestatud eliksiiridest. Maheda maitsega. Hea energiaboost hommikusse.

Veronika
Veronika

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks kõiki tooteid kasutades. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega).

Mees ikoon tagasisidedele
Tõnis Särekanno

Mul sattus tinkuutride võtmine detsembris 22 aega, kui möllas gripilaine perekonnas ja igal pool ümberringi. Võtsin hommikuti topeltannuse ja tulemus oli nohu 3-4 päeva ja kõik. Ei mingeid palavikke ega köhasid. Kuna olen chagat ka varem kasutanud, siis tean, et tomib immuunsüsteemi toetajana.

Veronika
Veronika

Shroomwell’i “nägu” minu jaoks on seesama eliksiir. Maitse seostub mul hea enesetundega. Kuulub hommikuse rutiini hulka.

Sandra Sikk
Sandra

Alguses alustasin ettevaatlikult, 1 pipetitäis päevas aga kohene mõju seedimisele. Seedimine paranes ja kadus pidev puhitus ja raskustunne peale sööki. Peale 4 nädalast kasutamist, nahk on justkui elastsem ja puhtam. Kindlasti jätkan kasutamist.

Silver Laus
Silver Laus

Konsentreeritud ja hea hinnaklassiga chaga eliksiir. Maitsetaimed annavad õrnalt mõrkja maitse, mis teeb sellest omamoodi nauditava elamuse. Kui tunnen, et haigus kimbutab, siis tavaliselt tarbin 1/4 kuni 1/2 pudelit päevas ja lükkab igasuguse haiguse tagasi.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Kui on vaja meelde jätta suurel hulgal teksti, siis Lion’s Mane on kindel abiline. Ei tea, kas see tuleb lihtsalt tulisest soovist uskuda või see ikka ka päriselt toimib, aga alati kui seda võtan, siis tunnen kõrgendatud keskendumistunnet ja seda kui produktiivne ma suudan olla. Maitse tundub veidi mahedam, kui teistel tinktuuridel.

Veronika
Veronika

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega).

Mia Brit Ots
Mia Brit Ots

Reishi tinktuuri kasutasin stressirohkel perioodil unekvaliteedi parandamiseks – segasin 3-4 tilka õhtul tee sisse. Ei tea, kas oli kõikide heade asjade kokkulangemine, aga nendel öödel magasin sel perioodil oluliselt rahulikumalt. Samuti oli hommikul kergem olemine. Soovitan sellisteks „ebatavalisteks“ perioodideks seda tinktuuri endal kapis hoida, ja selliseid perioode tuleb vist küll kõigil ette 🙂

Mia Brit Ots
Mia Brit Ots

Lion’s Mane tinktuur oli minu jaoks tõeline üllataja – väga heas mõttes. Pigem skeptikuna tõdesin, et 3-4 tilka tee sisse segatuna tõi märgatavalt parema fokusseerituse päeva jooksul. Maitse on üsna mahe, ei domineeri ega mõjuta tee maitset. Soovitan kindlasti ise järele proovida!

Silver Laus
Silver Laus

Immuunsust toetav lisand, mis leiab oma tee päevase kohvi või tee sisse. Ka kergemad haigused, nagu nohu või ilmast tingitud väsimus, on nagu ära kadunud.

Nele
Nele

Olen Immuno eliksiire varem ka tarvitanud ja mulle väga meeldib, et saan millegi nii maitsvaga oma tevist iga päev toetada. Magusatest on kõige lemmikum maitse astelpaju aga nad kõik on tõesti väga head ja rikkaliku maitesega. Kui haigus hiilib ligi, siis võtan tunde järgi rohkem, kui ette nähtud päevane kogus on ja enamasti see aitab. Olen soovitanud neid eliksiire ka oma sõpradele ja kindlasti teen seda ka edaspidi.

Nele
Nele

See oli esimene tinktuur, mida proovisin. Tundus, et mingid protsessid hakkasid kehas tööle ja ainevahetus kiirenes.

Silver Laus
Silver Laus

Konsentreeritud ja hea hinnaklassiga chaga eliksiir. Kui tunnen, et haigus kimbutab, siis tavaliselt tarbin 1/4 kuni 1/2 pudelit päevas ja lükkab igasuguse haiguse tagasi.

Mees ikoon tagasisidedele
Tõnis Särekanno

Võtsin lõvilakka hommikuti topeltkoguses ja kuna olen 2 kuud ilma kohvita olnud, siis tundsin sellega hommikul päris tuntavat vahet energias 3-ndal päeva hommikul, väga hea oli teha keskendumist nõudvat mõttetööd ja analüüsida erinevaid olukordi ja probleeme.

Reet Härmat
Reet Härmat

Olen pöördunud seeneusku ja veendunud, et Shroomwelli tervisetoodetes peitub igavese nooruse saladus. Seentes peitub iluunivesrum, mis on kättesaadav kõigile. Bioaktiivsete ainete pomm Shroomwelli eliksiiride ja tinktuuride näol, on minu ilurutiini igapäevane osa.

Detox eliksiir sobis imehästi kevadist organismipuhastust täiendama ja seente tinktuurid sobisid mulle samuti. Ma olen seda usku, et vedelal kujul toimeained imenduvad kõige paremini ja nende kasutegur maksimaalne tervisele.

Kaia
Kaia

Lion’s Mane tinktuuri lisamisest kohvi sisse on saanud igahommikune traditsioon. Tõesti on tunne, et keskendumine on lihtsam ja fookust kergem hoida.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Väga hea maitsega. Mitte liiga magus, pigem veidi mõrkjas ja hapukas. Jällegi selline jook, mida võiks lausa nautides juua. Võtan Chagat alati topelt koguse, kui tunnen end veidi väsinuna või haigena. Ja tunnen, et see kohe päriselt mõjub. Teeb juuste ja nahaga imesid (selle jaoks tuleb muidugi tarvitada natuke pikaajalisemalt, mitte ei toimi üle öö)

Nele
Nele

Minu kõige lemmikum Chaga eliksiir, kuna mulle meeldib mõru ja sidrun täiendab maitset suurepäraselt. Chaga eliksiirid on suurepärased neile, kes ei armasta väga magusat või soovivad suhkrut vältida.

Mia Brit Ots
Mia Brit Ots

Immuno Eliksiir mustsõstraga on minu kindel lemmik! Mõnus ja väga meeldiv maitse, sarnaneb natukene talvise metsmustika eritootega, mis meeldis kohe väga. Tänu meeldivale maitsele on nii lihtne tarbida ja hea maitseelamus paneb hommikust shotivõtmist kohe ootama! Regulaarse võtmise ajal (igal hommikul enne hommikusööki üks shot) haigeks jääda ei õnnestunud. Kui marjamaitsed meeldivad, siis soovitan kindlasti seda chagaga tutvujatele alustuseks proovida!

Jürgen Jürgenson
Jürgen Jürgenson

Naudin Immuno eliksiiri võtmist. Tunnen, et see aitab kaasa seedesüsteemile ja tugevdab imuunsust.

Silver Laus
Silver Laus

Pärastlõunane / õhtune salajane häkk, mis aitab kehal ennast maha laadida. Unekvaliteet on oluliselt paranenud ja unenäod on tagasi tulnud. Mõnikord nii värvilised, et hommikul ärgates paneb muhelema.

Silver Laus
Silver Laus

Parim naturaalne ajuboost. Pärast mõningat kasutust on oluline vahe mõttetöö kiirusel ning – selgusel. Igahommikune kohvilisand, ilma milleta päeva ei alusta enam

Kevad Belle Saarepera
Kevad Belle Saarepera

Kasutan ise seda hommikul kohvis koos teiste fookust toetavate toidulisanditega ja vahe on märgatav. Tegin ka oma sõbranna peal testi, ning andsin talle koolitöö tegemiseks kohvitassi Lion Mane tinktuuri ja muuga ning ta sai kogu töö 2tunniga tehtud ja palub iga kord kohtudes, et ikka oma tinktuurid kaasa võtaksin. Töötab 😉

Shalini Mody
Shalini Mody

Lion’s mane on ainukene toidulisand, mida olen kasutanud väga lojaalselt juba mõnda aega. See on tõepoolest ainukene asi, mille võtmisel tunnen, kui palju fokusseeritum ja produktiivsem ma olen. Kui paljud teised asjad on pikema aja toimelised ja ehk mõju kaudsem, siis Lion’s Mane on tõesti tuntav. Olen soovitanud väga paljudele ja soovitan ka edaspidi!

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Üllatavalt positiivse maitsega, arvasin, et on kibedam/mõrum. Segasin igaks juhuks koduse siirupiga, aga sobib ideaalselt ka puhtalt võtmiseks. Soovitaksin, sest sisaldab nii palju (97.5%) chagat. Aitab minu meelest rahulikumalt ja sügavamalt hingata.

Sandra Sikk
Sandra

Väga tummine ja hea. Kohe on tunda, et toob “kohale” ja maandab. Mõni aeg peale manustamist tunnen rahunemist. Mulle sobib hästi õhtuseks eliksiiriks, kui peale tööpäeva vaja rahuneda. Minu lemmik.

Andreas Toom
Andreas Toom

I recently tried Shiitake mushroom extract and was impressed with the positive effects it had on my energy levels throughout the day. The extract itself has a mild, earthy taste that can easily be mixed with other juices or even coffee without altering the flavor. I would definitely recommend this product to friends looking for a natural boost in energy. Overall, I was very satisfied with my experience and plan to continue incorporating it into my daily routine.

Andreas Toom
Andreas Toom

I have personally tried chaga extract and can highly recommend it to anyone looking to boost their overall health and well-being. The extract is derived from a type of mushroom commonly used in traditional medicine and has a variety of potential benefits such as boosting the immune system, reducing inflammation, and acting as an antioxidant. I found it easy to incorporate into my daily routine by mixing it into my morning coffee, and I didn’t even taste it. I noticed an improvement in my overall energy and vitality since I started taking it. I would highly recommend this supplement to anyone interested in improving their health.

Sandra Sikk
Sandra

Mõnus astelpaju maitse tuleb esile. Puhas ja ehe. Koheselt on tunda nn boosti ja erksust. Mulle sobis hästi hommikuks, et päev käima saada.

Andreas Toom
Andreas Toom

I recently tried Chaga Health Basic Elixir as a dietary supplement and was overall impressed with my experience. I found that it provided a noticeable boost to my immune system and helped me to feel more energized and well overall. One of the things I appreciated most about this supplement is that it contains Chaga mushrooms which are known to have anti-inflammatory and antioxidant properties. I also noticed that my digestion seemed to improve while taking it, which was an added bonus. In terms of taste, I would describe it as bitter and earthy, but not terrible. The taste was definitely strong, but it was easy to mix into a smoothie or juice to mask the flavor. Overall, I would recommend Chaga Health Basic Elixir as a health supplement to anyone looking for a boost to their immune system and overall wellness.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Mõnusalt hapu ja mõrkjas. Kohe tunda, kuidas C-vitamiin organismi tuleb. Seda võiks lausa nautides aeglaselt juua. Soovitaksin sõbrale – mulle just meeldib see veidi mõrkjas alatoon.

Sandra Sikk
Sandra

Alguses, ei saanud toimest aru aga umbes peale 4-te päeva kasutamist märkasin, et pea on selgem ning keskendumine parem. Tundub justkui kõik toimetused lähevad kiiremini ja otsustusvõime on paranenud.

Jürgen Jürgenson
Jürgen Jürgenson

Olen märganud, et Reishit koos C-vitamiiniga võttes on läinud unenöod värvilisemaks ja uni sügavamaks. See on aidanud mul vähendada stressi ja prandanud und.

Nele
Nele

Seenetinktuuridest minu vaieldamatu lemmik. Esialgu maitse ehmatab, kuid tundsin ennast kohe pärast tarvitamist energilis ja elujõulisena. See toode toob mind hetkega kohale ja paneb tegutsema.

Mees ikoon tagasisidedele
Tõnis Särekanno

Mulle ja naisele meeldis maitse poolest just see versioon, mõnus järlelmaitse ja koos C-vitamiiniga hommikul võttes oli tunda mõnusat energialainet motivatsiooni.

Kevad Belle Saarepera
Kevad Belle Saarepera

Tarvitasin õhtul Reishit koos C-Vitamiiniga ja ei osanud oodata, et see tõesti töötab. Pole väga ammu unenägusid näinud ning äkki hakkasid need tekkima ning muutusid väga värviliseks ja elavaks. Ning hommikul tunnen end puhanuna! Huvitav tööriist, mis annab unenägudele n-ö “arhitektuuri” juurde.

Shalini Mody
Shalini Mody

Rasked aastad toovad paraku ka väga palju ärevust, muremõtteid ja väsinud olemist, kui une puudumist. Olen teinud endale unerituaali ja üks osa on reishi kasutamine. Tunnen taaskord, et uni on palju magusam – lausa nii, et hommikul on raske ärgata :))

Andreas Toom
Andreas Toom

I have taken Lion’s Mane extract for some time now and it definitely helps with alertness and a quicker thought process. Mixing into other drinks, I didn’t notice any particular taste. I was very happy with the product and would recommend it to anybody who are feeling sluggish and slow in the morning. Overall, Lion’s Mane extract is a great supplement for improving cognitive function and I highly recommend it.

Silver Laus
Silver Laus

Parim ja maitsvaim viis tarbimaks chaga poolt pakutavaid tervislikke kasusid. Kui tunnen, et haigus kimbutab, siis tavaliselt tarbin 1/4 kuni 1/2 pudelit päevas ja lükkab igasuguse haiguse tagasi.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Maitsetaimed annavad veel sidruni hapukusele mõnusat nüanssi juurde. Pole üldse mõru ega kibe, pigem hapuka vee maistega, millele on mõnusaid ürte lisatud. Väga põneva maitsega. Soovitaksin kõigile eriti just sel ajal, kui kõva köha vaevab – aitab vähendada röga tekkimist.

Veronika
Veronika

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks kõiki tooteid kasutades. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega). Küll aga pean tõdema, et kaks teist Lions Mane’i toodangut on minu puhul mõjunud kuidagi tugevamalt (üks on mingi soome bränd).

Kaia
Kaia

Olen kehv magaja. Emana on unetunnid alati arvel ja tavaliselt ärkan iga hääle peale. Kuigi lapsed ei ole enam väikesed, rändab noorem öösiti tütar endiselt minu ja abikaasa tuppa. Seetõttu on mu uni katkendlik. Aga kui hakkasin õhtuti Reishi tilku võtma, on uni tunduvalt kvaliteetsem. See tõepoolest toimib. Mida ma veel enda puhul olen märganud, on see, et näen alati unenägusid, kui tinktuuri tarbin. Reisi tinktuur on looduslik alternatiiv igasugustele tablettidele. Tõesti julgen soovitada, kes igatsevad sügavamat ja kvaliteetsemat und.

Naine ikoon tagasisidedele
Lea

Kuna minu und iseloomustab sage öine ärkamine ja seejärel pikk uinumise aeg, siis lausa uskumatu- peale esimest manustamist olen maganud terved ööd ärkamata. Hommikul ärgates olen väljapuhanud. Maitse osas on tunda tugevat seene maitset, aga mind see ei häiri. Kindlasti soovitan neile, kellel on probleeme öiste ärkamistega.

Kaia
Kaia

Väga meeldib! Meeldib just see, et maitses on tunda “tervist”, sest eliksiir pole magus. Selgelt eristuvad minu jaoks sidrun ja teised maitsetaimed. Võrreldes traditsiooniliste Chaga Health eliksiiridega võib maitse tunduda “lahjem”. Soovitan tuua vaheldust sellega, et proovida erinevaid Chaga Health eliksiire kuuridena.

Kaia
Kaia

Minu täielik lemmik! Mustsõstar annab mõnusa laengu c-vitamiini. Armastan ravimtaimede maitset, aga selle eliksiiri puhul on peaosas just mustsõstar. Kasutan kuuridena ja tõepoolest olen suutnud talvisel perioodil hoida ennast viiruste eest.

Sander Heinsoo
Sander Heinsoo

Tarbin tinktuuri hommikuti, kohvi sees ja 3 pipetitäit korraga. Tinktuuri enda maitset kohvis esile ei tule. Hommikuti tunnen end värskemana ja ülesärkamise faas on justkui kiirem. Lisaks tundub olevat ka energiat rohkem terve päeva vältel ja pea sellega seoses nö selgem. Igaljuhul soovitaksin ka sõbrale just enda poolt kirjeldatud kogemuse põhjal.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Väga maitsev, magusam kui kibuvits. Hapukas, aga mitte liiga. Ilus värvitoon. Soovitaksin sügise perioodil, et külmetusi ennetada ning talvel, et haigustest kiirelt võitu saada.

Shalini Mody
Shalini Mody

Olin terve eelmise aasta haige, rasked ajad muudavad meid nõrgaks. Kui aus olen, olin juba päris meeleheitel. Muutsin nii mõndagi oma elus, kuiid üks asi oli ka selle eliksiiri tarvitamine. On olnud esimesed nädalad peale mitut aastat, kus ma tunnen end paremini ja tervemana.

Veronika
Veronika

Mustsõstra eliksiir on minu kindel lemmik. Eriti meeldib seda segada tinktuuridega – maitseb nii hästi, et alkoholi järelmaitset polegi tunda.

Jürgen Jürgenson
Jürgen Jürgenson

Lion’s Mane, Chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Sander Heinsoo
Sander Heinsoo

Maitse hea, eriti külmast peast. Tajusin tarbimise ajal paaril korral, et külmetus on kallale tulemas, aga õnnestus siiski seda vältida. Võimalik, et oma osa mängis siin antud toode. Profülaktika mõttes ja varases staadiumis külmetushaiguse korral võiksin seda soovitada ka sõbrale.

Mees ikoon tagasisidedele
Tõnis Särekanno

Kõige tuntavam mõju minule, võtsin õhtuti ennem magama minekut topeltannuse koos 500mg C vitamiiniga ja väga sügavad ja kosutavad ööuned olid seejärel. Reeglina ma unenägusid ei mäelta aga sellega olid unenäod väga mahedad ja hommikul oli äragates enesetunne värske. Seda soovitaks kõigile, kellel ööunega on probleeme.

Naine ikoon tagasisidedele
Lea

Olen mõnda aega kasutanud erineva maitsega Chaga eliksiire. Maitsed on meeldivad, aga ikka tekib tunne, et tahaks midagi vähem magusat. See eliksiir on just õige maitsega. Sidrun annab mõnusalt maheda maitse eliksiirile. Võin julgelt öelda, et praeguste maitsevalikute juures lemmik.

Sandra Sikk
Sandra

Väga puhta maitsega ja mustõstar tuleb kindlalt esile. Tuleb meelde lapsepõlves haigusega joodud mustsõstratee meega, peale mida oli alati hea olla. Olen kasutanud Chaga eliksiire paar aastat just talve perioodil ja haige pole paar aastat olnud.

Sandra Sikk
Sandra

Oli periood, kus olin pidevalt väsinud, lisaks lihasvalud. Hakkasin Chaga tinktuuri võtma ja paar päeva möödudes oli energiat rohkem ja lihasvalud ka kadunud. Uni ka paranes ja pea oli selgem ärgates.

Jürgen Jürgenson
Jürgen Jürgenson

Lion’s mane, chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Andreas Toom
Andreas Toom

I have personally had great experiences with reishi mushroom extract. I have found that it has a calming effect on both my mind and body, making it easier for me to fall asleep and stay asleep. I also have noticed that my dreams have become more vivid, which is a nice added bonus. I highly recommend reishi mushroom extract for anyone who struggles with restful sleep or would like to enhance their dream experiences.

Nele
Nele

Hoian Chaga tinktuuri kogu aeg käekotis, et oleks võtta just sellel hetkel, kui tunnen, et haigus tahab ligi hiilida ja enamasti kohe reageerides olen terveks jäänud. Rahvarohketes kohtades olen võtnud 2-4 pipetitäit profülaktikaks, et immuunsust tugevana hoida.

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Maitses on tunda alokoholi, mis alguses võib ehmatada, kuid kui oled selle teadmiseks võtnud, siis edaspidi on maitse suhteliselt meeldiv. Lisasin seda kodusele arooniasiirupile ja mõnikord ka hommikukohvi sisse. Andis täitsa mõnusa maitsenüansi. Usun, et chaga aitab kehal võidelda viirustega ja toetab tugevalt immuunsüsteemi. Minu jaoks tõi chaga päris mitmel korral leevendust, kui tundsin, et kurk hakkab paiste minema ja hääl ära kaduma. Kuna olen treener, siis hääle kadumine oleks tõeline hirmuunenägu. Võtsin talveperioodil iga päevaselt ja mõni kord ka suurema annuse.

Naine ikoon tagasisidedele
Lea

Tugev iseloomulik ja äratuntav seene maitse, mis mind ei häirinud. Kui tavaliselt tunned end pimedal ajal väsinuna, siis praegu on küll energiat. Peale pikka tööpäeva jaksan tegeleda veel muude tegevustega, mitte ei vaju “tühja kotina” diivanile. Toonuse tõstmiseks kindlasti soovitaks kasutada oktoobrist kuni ilusa päikeselise kevadeni

Tiina Kullamaa
Tiina Kullamaa

Maitses on tunda veidi lagritsat. Kuna reishi aitab lõdvestuda ja rahuneda, siis võtsingi seda enamasti õhtuti enne magama minemist. Neil hommikutel tundisn, et ärkasin rohkem puhanuna. Kuna räägitakse, et reishi tugevdab samuti immuunsüsteemi ja kaitseb keha viiruste eest, siis usun, et Reishi ja Chaga koos aitasid mul viiruskuud üle elada kui kõik ümberringi olid haiged.

Mia Brit Ots
Mia Brit Ots

Immuno Eliksiir kibuvitsaga on mõnusalt hapukas ja tänu heale maitsele lihtne tarbida, kibuvitsa maitse ei ole ka liialt tugev. Üks shot hommikul enne sööki annab väga särtsaka alguse päevale ja kuidagi tekib tunne, et nüüd tervis tuleb. Pigem universaalse maitsega ja esmastele katsetajatele hea soovitus!

Kevad Belle Saarepera
Kevad Belle Saarepera

Eliksiir, mis maitseb nagu päris tervislik asi, mitte ei ole enamjaolt suhkrust/magusainetest/mahlast täis. Väga mõnus turgutus hommikusse ning tõepoolest selle tarvitamisel pole elukaaslasega see talv haigeks kordagi jäänud!

Veronika
Veronika

Väga rahul! Reishi on tinktuuridest ilmselt minu lemmik – olen väga eristunult tundnud seda, kui lähen magama ja võtan reishit. On olnud õhtuid, kus teadlikult kõigepealt ei võta ja siis tunnen, et oleks vaja miskit, mis unele aitaks paremini. Reishi on tõesti toiminud ja öösiti on peale selle tarvitamist uni palju magusam.