Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Meie meeskond

Meie meeskond

Shroomwelli pere on ühtehoidev, erilistel väärtustel koos toimiv kogukond Tõrvast Tallinnani ja isegi Ameerika mandrini välja. Shroomwelli katuse all on nii tootmis- ja teadusüksus kui ka maailma suurim meditsiiniseente kasvatus sise- ja välistingimustes. Shroomwelli toidulisandid sünnivad meie teadusmeeskonna, seenekasvatuse, kümnete Eesti talunike ja metsnikega koostöös. Nende töö viljad saavad omavahel kokku Tõrvas, meie tootmiskeskuses. Meie roheinnovatsioon ja leebe jalajälg aitavad inimesi, elurikkust ja kliimat. Loome koos ja vägevalt!

Siim Kabrits

Siim Kabrits

Grupi juht

Tel: +372 528 0059

E-post: siim.kabrits@shroomwell.com

Alustasin Chaga OÜ-ga aastal 2014 ning olen sellest alates vedanud ettevõtte kasvu ja täna keskendunud eelkõige investorite kaasamisele ja nendega suhtlusele. Eelnevalt olen töötanud nii era ja kui avalikussektoris. Juhtinud Berry Groupi metsamarjade eksporti Aasia ja Euroopa suunal, Conesco Eesti OÜ värskete marjade müügi ketti loomist Baltikumis. Riigikogu liikmena 2011-2014, töötades Riigikogu õiguskomisjonis. Mitu koosseisu Tallinna linnavolikogu liige. Olnud nõukogu liige Keskkonnainvesteeringute keskuses, Kredexis. Ühiskonda olen tagasi panustanud Organic Estonia liikumisele aluse pannes, samuti Eesti juhtiva ajaloo- ja kultuuriklubi MTÜ Barclay de Tolly sõprade klubi tegevuses. Spordi valdkonnas Eesti vehklemise edule kaasa aidates Eesti Vehklemisliidu juhatuse liikmena. Lisaks pikaajalisele juhtimiskogemusele erinevates ettevõtetes on mul tugev praktiline taust ka turule sisenemise strateegiate loomises ja elluviimises ning poliitiliste kommunikatsioonide ja rahvusvaheliste suhete haldamises. Oman bakalaureusekraadi Tartu Ülikoolist õigusteaduse erialal.

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht

Tel: +372 5800 1859

E-post: silver.laus@shroomwell.com

20+ aastat ettevõtja peamiselt IT ja wellness sektoris. 7 aastat põhja-ameerikas elanud ja kogemusi omandanud. Biohäkker, kelle eesmärgiks on maksimaalselt kvaliteetne elu, millest lähtuvalt tulenevad ka otsused Shroomwell toodete disainimisel. Chaga grupiga liitus 2021 aastal.

Anu Adermann

Anu Adermann

Partner

Tel: +372 503 8173

E-post: anu.adermann@shroomwell.com

Olen arstiharidusega ja usun teaduspõhisesse meditsiini. Samas, rahavameditsiin on eksisteerinud aastatuhandeid ning olnud oma tarkusega inimestele abiks. Tähtis on hoida tasakaalu teaduspõhisusel ja rahvatarkusel. Mul on pikaajaline isiklik kogemus chaga toodetega, sellest tulenevalt ka kindlustusetunne, et tegeleme õige valdkonnaga ja täidame suuremat missiooni.

Eva Maran

Eva Maran

Partner / Ekspordijuht

Tel: +372 5645 1639

E-post: eva.maran@shroomwell.com

Olen alati oma kõhutunnet usaldanud ning see tõi mind ka Chaga OÜ juurde. Ühiskonnale tagasiandmine on saanud suureks osaks minu elust (erinevad projektid Eestis, Aafrikas ja Indias). Näen ka Shroomwelli sellest vaatepunktist, sest innovatiivsed lahendused, mida pakume läbi seente tervisele ja keskkonnale, muudavad maailma paremaks! Minu eelnev kogemus Eesti Kaubandus- Tööstuskojas, kus organiseerisin äridelegatsioonide visiite, kes saatsid presidenti ja peaministrit, annab lisaväärtuse rahvusvaheliste suhete osas meie meeskonnale.

Kristjan Keres

COO

Tel:

E-post:

Rõõm on olla kohas, kus enda isiklikud väärtused saavad ettevõtte missiooniga olla niivõrd heas kooskõlas. Nii nagu Shroomwell, usun ka mina, et seenemaailm on siin, et aidata muuta meie maailma paremaks – alates inimeste vaimse tervise kuni keskkonnaprobleemide lahendamiseni välja. Loon väärtust tänu varasematele kogemustele eri ettevõtete juhtimisel, laiendamisel ja ülesehitamisel. MBA, MSc.

Terry Tamm

Terry Tamm

Logistikajuht

Tel: +372 527 8837

E-post: terry.tamm@shroomwell.com

Mind inspireerib Eesti loodus ja armsad inimesed mu ümber. Austan meie esivanemate tarkust ja pärimust ning usun neisse. Olen pikalt töötanud rahvusvahelises lennu- ja meretranspordi valdkonnas. Logistikaga seob mind soov luua optimaalne tasakaal tööprotsessides, kus lahendused tuleb kiirelt leida.

Felipe Millan

Felipe Millan

Turundusjuht

Tel:

E-post: felipe.millan@shroomwell.com

Olen pärit Tšiilist, kuid olen elanud nüüdseks juba 8 aastat Eestis. Minu 15-aastane turunduskogemus hõlmab töötamist suurte nimedega nagu SendGrid, Twilio ja Semrush, samuti omaenda idufirmade juhtimist. Alates septembrist 2023 olen Shroomwelli turundusjuht. Siin kasutan oma kogemusi turundustegevuste juhtimiseks, mis edendavad tervist ja jätkusuutlikkust meditsiiniseente abil.

Gerty-Liis Mandri

Gerty-Liis Mandri

Personalijuht

Tel: +372 552 6218

E-post: gerty.mandri@shroomwell.com

Seened on igal pool meie ümber, me vajame seeni, et eksisteerida, nendes on vägi ja võim. See teadmine on mind kandnud mitmeid aastaid ning läbi Shroomwell brändi on mul privileeg ja võimalus see kirev maailm ka teisteni tuua.
Filoloogist müügijuhiks, elu juhatab meid täpselt selleni, mis meile kõige südamelähedasem on.
Shroomwelli tiimiga liitusin 2021 aastal, see teekond on olnud silmiavardav ja vinge.

Urmas Kass

Urmas Kass

Ekspordijuht

Tel: +372 5750 1015

E-post: urmas.kass@shroomwell.com

Reniita Jurs

Reniita Jurs

Büroojuht

Tel: +372 5829 3017

E-post: reniita.jurs@shroomwell.com

Endise Chaga perega liitusin 2022. aasta novembris. Minu senine kogemus on olnud äärmiselt silmiavav ja inspireeriv. Mind inspireerivad need inimesed, see töötahe ja motivatsioon teha midagi uut ja teistmoodi. Proovin iga päev võtta sellest viimast, õppida ja areneda ning ajapikku suurendada enda haardeid, et jõuda igaüheni selles ettevõttes, tuua inimesed üheks meeskonnaks kokku ja kujundada ettevõte just meie nägu.

Jaana Juhanson

Jaana Juhanson

Tõrva tehase kvaliteedijuhi assistent

Tel: +372 5805 8150

E-post: jaana.juhanson@shroomwell.com

Kodukanti tagasi kolides ei olnud kahtlustki, et soovin liituda Chaga tiimiga. Nüüdseks juba Shroomwell. Ettevõttes pakub kõige suuremat huvi erinevad tootmisprotsessid, nende parendamine ja tööprotsesside efektiivsemaks muutmine, tagades sellega kvaliteetsed tooted. Enne Chaga meeskonnaga liitumist, töötasin labori IT-tugispetsialistina Ida-Tallinna Keskhaiglas, kus tagasin labori tööprotsesside IT-alase toimivuse, igapäevase aruandluse, sealhulgas reagentide kontrollimise ja tööks ettevalmistamise, ning usaldusväärsete laboratoorsete tulemuste analüüsimise ja tõlgendamise. Oman ligi 13 aastat laboratoorset töökogemust ja neid oskusi saan rakendada praeguses ettevõttes. Chagas olen juhtinud ka välitööde meeskonda ja vastutanud nende töö kvaliteedi eest. Oman magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist rakenduskeemia ja biotehnoloogia erialal.

Tiina Raag

Tiina Raag

Tõrva tehase juht ja tootmismeister

Tel: +372 5349 6812

E-post: tiina.raag@shroomwell.com

Olen oma vanavanemate uskumuste ja pärandi kandja. Meie pere on ravimtaimi erinevate haiguste ajal kasutanud. Chagast e. mustast pässikust ei olnud ma varem midagi kuulnud, see oli minu jaoks tundmatu. Tundus uus ja põnev valdkond, millega tööd teha ja midagi suurt korda saata. Uus väljakutse! Mulle meeldib planeerida ja näha lõpptulemust ning mind kannab teadmine, et alati on kuhugi poole püüelda ja edasi liikuda.

Arvi Raag

Arvi Raag

Tehase tehniline juht

Tel: +372 5347 7497

E-post: arvi.raag@shroomwell.com

Shroomwelli rõõmsameelse tiimiga pani mind liituma ettevõtte visioon ja väärtused. Tootmistehnilised lahendused on huvitavad, kohati keerulised ja esitavad väljakutseid ning Chaga tehas võimaldab mul oma teadmisi rakendada. Olen kasvanud talus, metsade ja põldude keskel. Austan loodust, tema väge ja loodusande. Looduses viibin igal võimalikul juhul ja juba poisist saati käin erinevatel veekogudel õngitsemas ja reguleerin ulukite populatsiooni kohalikus jahiseltsis.

Siim Raadik

Siim Raadik

Innovationi Tegevjuht

Tel: +372 527 7541

E-post: siim.raadik@shroomwell.com

Vaatlen maailmas toimuvad protsesse holistilise tervikuna. Usun, et vaid kestlikud ärimudelid tagavad tulevastele põlvedele keskkonna milles eldada soovime. Inspiratsiooni annab mulle skaleeritavate mudelite arendamine ning käivitamine. Mul on 20-aastane juhtimise ning tootmise käivitamise kogemus erinevatest rahvusvahelistest ettevõtetest hulgimüügi, tootmise ja põllumajanduse valdkonnast. Oman tugevat praktilist tausta erinevate äriüksuste ja rahvusvaheliste meeskondade juhtimises ning strateegiliste eesmärkide loomises ja elluviimises. Hariduseks Taltechi BsE Logistika kraad ning põllumajandustootja eriharidus JKHKst.

Minu teekond Shroomwelli Innovationi juhina sai alguse, kui tagasihoidlik šiitake-seenekasvatus omandati grupi poolt, eesmärgiga muuta maailma seente abil.

Leho Tedersoo

Leho Tedersoo

Teadusnõustaja

Tel:

E-post: leho.tedersoo@ut.ee

Olen Tartu Ülikooli mükoriisauuringute professor ja seeneteadlane, üks neljast Eesti enimtsiteeritud teadlasest. Viimased 15 aastat olen töötanud Tartu Ülikoolis Ökoloogia ja Maateaduste Instituudis ning alates 2023 aastast Tehnoloogiainstituudis Mükoloogia ja Mikrobioloogia Keskuse direktorina. Olen saanud Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu Noore teadlase preemia, riikliku teaduspreemia ja üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi I preemia. Olen juhtinud >10 Eesti ja EL teadusprojekti, avaldanud >200 teadusartikli ning juhendanud 15 doktoranti.

Kaspar Uibokand

Kaspar Uibokand

Välitööde juht

Tel: +372 5905 4146

E-post: kaspar.uibokand@shroomwell.com

Siret Korbun

Siret Korbun

Tõrva seenefarmi juhataja

Tel: +372 5832 8565

E-post: siret.korbun@shroomwell.com

Kaisa Vajak

Kaisa Vajak

Tallinna tootmise juht

Tel: +372 5656 0953

E-post: kaisa.vajak@shroomwell.com

Olen jõudnud oma elus hetke, mille visioon ja tunne hakkas ennast looma juba 7 aastat tagasi. Tundsin ennast kuuluvat väikesesse suurte ideedega mõjukasse meeskonda. Elukeskkond ja tervis on alati olnud minu jaoks olulised ja võimalused, mida loovad meile seened, on lõputud. Tegelen tootmises nii protsesside kui inimeste juhtimisega, see töö on põnev ja väga mitmekülgne. Otsin alati võimalusi mitmel rindel korraga panustada ja ennast proovile panna. Justkui ühenaise bänd – nii lõin käed külge ka uue kontori kujundamisel ja sisse seadmisel. Varasemalt olen pikalt töötanud panganduses tiimijuhi ja projektihaldaja rollides, vabatahtlikuna tegutsenud Pelgulinna Päevade korraldustiimis ja õpingud on viinud mind nii Taani kui Hollandisse. 2018. a. lõpetasin Tallinna Ülikooli Linnakorralduse magistratuuri erialal, mis andis väga värske ja laia vaatenurga paremast võimalikust elukeskkonnast, inimese ja looduse kooslusest. Väga põnev, kuhu see teekond mind Shroomwelliga koos kasvades välja viib.

Andrean Razumovski

Andrean Razumovski

Vanemteadlane

Tel:

E-post: andrean.razumovski@shroomwell.com

Olen Shroomwell Innovationi vanemteadlane ja oman pikaajalist kogemust teadus- ja arendusprojektide elluviimises. Eelnevalt olen töötanud projektijuhina ettevõttes IQVIA, kus viisin läbi rahvusvahelisi ravimiuuringuid, ettevõttes Roheveski OÜ, kus aitasin kaasa loomsete ja toidujäätmete käitlustehase rajamisele ja koordineerisin koostööd teadus-arendusasutustega, ning ettevõttes Maag Group AS, kus juhtisin arendusprojekte kultuurseente kasvatamise valdkonnas ning panustasin seente biomassi tootmise piloottehase rajamisse. Lisaks pikaajalisele projektijuhtimise kogemusele on mul tugevad teadmised mükoloogia, mikrobioloogia, molekulaarbioloogia ja biotehnoloogia valdkonnas ning 10+ aastat seenekasvatuskompetentsi.

Angelika Sofia Sapatšuk

Angelika Sofia Sapatšuk

Laborispetsialist

Tel:

E-post: angelika.sapatsuk@shroomwell.com

Vastutan peamiselt seente kultuuripanga rikastamise eest. Peale kultuuripanga viin läbi ka laboratoorseid kasvukatseid ning arendan ettevõtte jaoks parimaid seene kultuure. Varasemalt olen tegelenud tootearendusliku tegevusega ettevõttes OÜ Future Food Now, aidates välja töötada mükovalgust kana- ja kalaliha veganalternatiivi. Tootearendusega puutusin kokku ka Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuses (TFTAK), kus vastutasin sensoorsete katsete läbiviimise ja andmetöötluse eest.
Aastal 2022 omandasin Tallinna Tehnikaülikoolis bakalaureusekraadi rakenduskeemia-, toidu- ja geenitehnoloogia erialal ning hetkel olen omandamas magistrikraadi toidutehnoloogia ja -arenduse erialal.
Sügisel metsas seenekorjamine on mulle alati meeldinud, kuna sai korjatud nii tuttavad kui ka ebatavalise välimusega tundmatuid seeni. Need tundmatud olidgi kõige intrigeerivamad, mis aina süvendasid huvi seente maailma vastu. Õpingute alguses poleks ma arvanud, et hakkan töötama seentega, kuid elu on kokkusattumuste ja juhuste mäng, tänu millele leidsin ma oma koha.

Oana Popescu

Oana Popescu

Laborispetsialist

Tel:

E-post: oana.popescu@shroomwell.com

Pühendun radikaalse mükoloogina mükoriisavaldkonnale.
Alustasin Erasmuse praktikandina Shroomwell Biotechis 2022. aastal pärast Laşi Ülikooli bioteaduste ökoloogilise aianduse eriala magistriõppe lõpetamist. Minu uurimistöö põhines substraadikatsetel Enoki seente ökoloogiliseks kasvatamisel järgides ringmajanduse põhimõtteid.
Pärast praktikat Shroomwell Biotech’is mütseelide kasvu optimeerimiseks erinevatel söötmetel, liikusin edasi keskkonna müko-parandusmeetmete juurde. Minu töö keskendub nüüd seente paigalduskavade väljatöötamisele mullastruktuuri parandamiseks mitmesugustes tingimustes, alates turba asendamisest ja metsade taastamisest pärast metsatulekahjusid kuni nõmmede ja kõrbestumise ümberpööramiseni ning reostusohtude lahendamiseni.
Mul on bakalaureusekraad psühholoogias ja magistrikraad kliinilises psühholoogias ja psühhoteraapias Iaşi ülikoolist “Alexandru Ioan Cuza”.
Olin mõni aasta kogemusnõustajana töötanud, kui otsustasin pärast osalemist Inglismaal toimuval Breaking Convention kogukonnaüritustel, pühenduda mükoloogiale. See multidistsiplinaarne konverents näitas mulle võimalusi uurida inim- ja seenedünaamika viljakaid seoseid läbi kompleksse süsteemiteooria objektiivi.

Reine Kustavus

Seeneexpessi müügikorraldaja

Tel: +37253532869

E-post: reine.kustavus@shroomwell.com

Olen müügiga tegelenud üle 10 aasta ja tean täpselt, mida on edu saavutamiseks vaja. Mul on alati olnud suur armastus seente ja loodustoodete vastu ning seetõttu tunnen, et elu on toonud mu õigesse kohta. Mulle meeldib olla osa ettevõtte eduloost. Seente võimsusesse hakkasin uskuma 5 aastat tagasi, kui austerservik päästis mu lapse naha molluskitest nagu imeväel. Olen inimeste inimene ning oma särava isiksusena sobin hästi igasse meeskonda.