Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

BIOHÄKKERI KOMBO, Tinktuuride mix 4-pakk

59.90 
Earn 3.00 Reward Points

-25%

1 tinktuuri hind kombona ostes 14.98 €

  1. Shiitake: Teie looduslik allikas ilu ja tervise edendamiseks. Shiitake seened tuntud oma antioksüdantsete ja elujõudu toetavate omaduste poolest, on sajandite vältel olnud hinnatud komponendid traditsioonilises Hiina meditsiinis. Need elujõu seened aitavad kaasa nahahooldusele, muutes need ideaalseks valikuks neile, kes otsivad looduslikke ilu tugevdavaid tooteid.
  2. Reishi: Antiikse Aasia tervishoiutraditsioonide pärl. Reishi e. lakkvaabik, tuntud ka kui “Ling Zhi” ehk elujõu eliksiir, on üle 2000 aasta olnud oluline osa Aasia tervishoiupraktikates. Tänu oma võimele toetada immuunsüsteemi ja säilitada terve vereringe, on Reishi seened üks populaarsemaid tervisetoodete koostisosi. Reishi on tuntud stressi alandaja ja toetab ka rahulikku und kui võtad seda õhtuti.
  3. Lion’s Mane: Mägede munkade tervise saladus. Lion’s Mane ehk lõvilakk-korallnarmik on tuntud oma võime poolest parandada fookust ja ajutegevust. Lõvilakk on üks kõige populaarsemaid seeneekstrakte nii alternatiivses kui ka traditsioonilises tervishoius. Lions Mane toetab aju tööd ja keskendumisvõimet – uuringud on näidanud, et selle koostisosad aitavad kasvatada närvisünapse ja ajurakke ehk vanusest tulenevat aju degeneratsiooni protsesse aitab see pidurdada või isegi ümber pöörata.
  4. Chaga: tuntud ka kui must pässik, on enamat kui lihtsalt seen. See on võimas looduse kingitus, mis on loodud pakkuma mitmeid toetavaid hüvesid.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Tinktuurid – võimas alternatiiv pulbrile ja tablettidele.

Ekstraheerimine on protsess, mida kasutatakse mitmesuguste looduslike toodete, sealhulgas meditsiiniliste seente puhul, et eraldada ja saada kätte nende väärtuslikud koostisosad. See on keeruline protsess, kus kasutatakse erinevaid meetodeid ja tehnoloogiaid.

Meie kasutatav topelt ekstraheerimise protsess on täpsem variant, kus kasutatakse nii alkoholi kui ka vett, et lõhustada seenerakke ja ekstraheerida nendest maksimaalne hulk kasulikke aineid. Alkohol lõhustab ja avab rakkude seinastruktuure, vabastades seeläbi seene sisemised väärtuslikud komponendid. Alkoholi kogus tinktuuris on väga väike ja täidab ainult toimeainete transpordi eesmärki.

Oleme kindlad, et parim viis seente kasulike omaduste omastamiseks on tinktuuri vorm. Miks?

Lihtne – tinktuuridel on märkimisväärsed eelised, mida pulbrid ja tabletid lihtsalt ei suuda pakkuda.

  • Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  • Täielik ekstraheerimine: tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
  • Kiirem toime: alkoholi rolli tõttu ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
  • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Need on põhjused, miks soovitame ja eelistame tinktuuride vormi. Oleme veendunud, et nii saate seente tervisele kasulikke omadusi kõige paremini ära kasutada!

  • Lisa 3 pipetitäit otse keele alla.
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Shiitake ekstrakt, toidulisand 30ml:
Šiitake ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), šiitake (Lentinula edodes) viljakeha), etanool.

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Chaga e. musta pässiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Musta pässiku ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), musta pässiku (Inonotus obliquus) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

Shiitake ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml šiitake ekstrakti, sellest 518 mg on šiitake.

Reishi ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml lakkvaabiku ekstrakti, sellest 207 mg on lakkvaabik.

Lion's Mane ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml lõvilakk-korallnarmiku ekstrakti, sellest 518 mg on lõvilakk-korallnarmik.

Chaga ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml musta pässiku ekstrakti, sellest 320 mg on must pässik.

Lisa tagasiside

Seb varth

Santa brought me a present 🎁 BIOHÄKKERI COMBO, I loved it all and I take a new combo with me back in my country Greece 🇬🇷 as gift for my friends to meet the shroomwell mushrooms company...🙂

Tiit

Kasutan peale NEXPO messi hommikuti Lõvilakka ja olen tänulik. Peres kasutatakse veel Reishit õhtuti. Samuti tänulik. Edu Teile !

Indrek

Võtan hommikuti tavaliselt lõvilakka ja mõju on tunda terve päev. reishit kasutan tavaliselt ainult õhtuti.

Liina

Väga hea, kasutan juba pikemalt, eriti kiidan lions mane oma

k3vin

olen rahul

dmitri

olen vga rahul. uni parem reshiga.

Madis

Harva kohtab selliseid aineid, mis on mu ajule ja unele nii märgatavat impact andnud. Seni olen kasutanud vaid lühikest aega, ent ootusärevus on suur, et näha, milline on tulemus pärast terve kuuri läbimist.

Tiina

Olen tarbinud Reishit mõnda aega õhtuti, uni on väga sügav, ei kuule äikesega müristamistki, olen hakanud unenägusid jälle nägema. Lion`s Mane hakkasin alles tarbima, ei oska veel midagi selle kohta öelda. Ja teisi tinktuure pole veel proovinud.

Ivan Pantsenko

Ma kasutan shaga eliksir.Mule meldib.

Eve

Alustasin Reishist . Hea une kvaliteet on tunduvalt paranenud , keha rahulikum , tervem .Kasutan hommikuti tee sisse .

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Sarnased tooted

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?