Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Chaga e. musta pässiku tinktuur – seente kuningas

19.90 
Teeni 1 € ShroomWelli boonusraha

Chaga e. musta pässiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Chaga e. must pässik on tuntud kui seente kuningas. Must pässik on olnud tähtsal kohal läbi mitmete kasutusviiside juba aastatuhandeid Soome-Ugri vanade hõimude kultuurist Ameerika Indiaani ja Siberi hõimudeni välja.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

 • Tinktuuride eelised pulbrite/tablettide ees:
  • Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  • Täielik ekstraheerimine: tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
  • Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
  • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

  Seega, tinktuurid on seente kasulikkuse kõige tõhusam kasutusvorm.

Kasutamine:

Lisa 3 pipeti täit otse keele alla.

Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Chaga e. musta pässiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Musta pässiku ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), musta pässiku (Inonotus obliquus) viljakeha), etanool

Lisa tagasiside

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Sander Heinsoo

Sander Heinsoo

Tarkvaraarendaja

Tarbin tinktuuri hommikuti, kohvi sees ja 3 pipetitäit korraga. Tinktuuri enda maitset kohvis esile ei tule. Hommikuti tunnen end värskemana ja ülesärkamise faas on justkui kiirem. Lisaks tundub olevat ka energiat rohkem terve päeva vältel ja pea sellega seoses nö selgem. Igaljuhul soovitaksin ka sõbrale just enda poolt kirjeldatud kogemuse põhjal.

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Lion’s Mane, Chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Hoian Chaga tinktuuri kogu aeg käekotis, et oleks võtta just sellel hetkel, kui tunnen, et haigus tahab ligi hiilida ja enamasti kohe reageerides olen terveks jäänud. Rahvarohketes kohtades olen võtnud 2-4 pipetitäit profülaktikaks, et immuunsust tugevana hoida.

Sandra Sikk

Sandra

Müügijuht

Oli periood, kus olin pidevalt väsinud, lisaks lihasvalud. Hakkasin Chaga tinktuuri võtma ja paar päeva möödudes oli energiat rohkem ja lihasvalud ka kadunud. Uni ka paranes ja pea oli selgem ärgates.

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Immuunsust toetav lisand, mis leiab oma tee päevase kohvi või tee sisse. Ka kergemad haigused, nagu nohu või ilmast tingitud väsimus, on nagu ära kadunud.

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Maitses on tunda alokoholi, mis alguses võib ehmatada, kuid kui oled selle teadmiseks võtnud, siis edaspidi on maitse suhteliselt meeldiv. Lisasin seda kodusele arooniasiirupile ja mõnikord ka hommikukohvi sisse. Andis täitsa mõnusa maitsenüansi. Usun, et chaga aitab kehal võidelda viirustega ja toetab tugevalt immuunsüsteemi. Minu jaoks tõi chaga päris mitmel korral leevendust, kui tundsin, et kurk hakkab paiste minema ja hääl ära kaduma. Kuna olen treener, siis hääle kadumine oleks tõeline hirmuunenägu. Võtsin talveperioodil iga päevaselt ja mõni kord ka suurema annuse.

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega).

Mees ikoon tagasisidedele

Tõnis Särekanno

Mul sattus tinkuutride võtmine detsembris 22 aega, kui möllas gripilaine perekonnas ja igal pool ümberringi. Võtsin hommikuti topeltannuse ja tulemus oli nohu 3-4 päeva ja kõik. Ei mingeid palavikke ega köhasid. Kuna olen chagat ka varem kasutanud, siis tean, et tomib immuunsüsteemi toetajana.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I have personally tried chaga extract and can highly recommend it to anyone looking to boost their overall health and well-being. The extract is derived from a type of mushroom commonly used in traditional medicine and has a variety of potential benefits such as boosting the immune system, reducing inflammation, and acting as an antioxidant. I found it easy to incorporate into my daily routine by mixing it into my morning coffee, and I didn’t even taste it. I noticed an improvement in my overall energy and vitality since I started taking it. I would highly recommend this supplement to anyone interested in improving their health.

Chaga e. musta pässiku tinktuur – seente kuningas

Musta pässiku ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), musta pässiku (Inonotus obliquus) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml musta pässiku ekstrakti, sellest 320 mg on must pässik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Sarnased tooted

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?