Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Lion’s Mane e. lõvilakk – fookus ja parem tuju

19.90 
Teeni 1 € ShroomWelli boonusraha

Lion's Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Lion`s Mane – vähenda stressi, tõsta tuju ja paranda keskendumisvõimet.

Lõvilakk, tuntud ka kui lõvilakk-korallnarmik – toetab aju tööd ja keskendumisvõimet. Uuringud on näidanud, et selle koostisosad aitavad kasvatada närvisünapse ja ajurakke ehk vanusest tulenevat aju degeneratsiooni protsesse aitab see pidurdada või isegi ümber pöörata.

  • Parandab mälu ja keskendumisvõimet: Lion’s Mane aitab suurendada mälu võimekust ning parandada keskendumisvõimet. See aitab sul olla teravam ja produktiivsem igapäevaste ülesannete täitmisel.
  • Tõstab õpivõimet ja lihtsustab uue info omastamist: Lõvilakk toetab õpivõimet ja aitab sul lihtsamalt omastada uut informatsiooni – eriti kasulik õppimis- või tööperioodidel, kus pead olema infole avatud ning omastama uusi teadmisi.
  • Tõstab energiataset ja vähendab stressi: Lion’s Mane aitab suurendada energiataset ja samal ajal vähendada stressi. Ole energilisem ja rahulikum!
  • Toetab immuunsüsteemi tööd: Lisaks aju funktsioonide toetamisele toetab Lion’s Mane ka immuunsüsteemi. Su keha on tugevam ja vastupidavam erinevate haiguste ja nakkuste vastu.

Võta kasutusele Lion’s Mane’i jõud ja koge vähem stressi, paremat tuju ning paremat keskendumisvõimet. See looduslik toidulisand pakub sulle võimaluse tõsta oma vaimset jõudlust ja üldist heaolu.

Tinktuuride eelised pulbrite/tablettide ees:

  • Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  • Täielik ekstraheerimine: tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
  • Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
  • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Seega, tinktuurid on seente kasulikkuse kõige tõhusam kasutusvorm.

Oluline on olla järjepidev – muuda Lõvilaka kasutamine igapäevaseks rutiiniks. Reaalseid tulemusi hakkad tajuma 3-4 nädala jooksul.

Lisa Lõvilaka kasutamine igapäevaellu ja võta seda kui investeeringut oma vaimse ja füüsilise heaolu poole. Loomulikult võtab aega, et näha pikaajalisi tulemusi, kuid järjekindlus tasub end ära.Loo rutiin, mis toetab sinu eesmärki tervislikumalt elada – vali kindel aeg päevas, mil võtad oma Lõvilaka toidulisandi. Võid seda teha hommikul, et saada energiline ja terav algus päevale, või õhtul, et toetada rahulikku und ja taastumist. Mõista, et järjepidevus on võti. Ära oota kohest muutust, vaid keskendu pikaajalisele mõjule. Kui muudad Lõvilaka võtmise osaks oma igapäevases rutiinis, märkad ajapikku paranemist oma kognitiivses võimekuses, vaimses heaolus ja üldises tervises.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Kasutamine:

Lisa 3 pipeti täit otse keele alla.

Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Lisa tagasiside

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Lion’s mane, chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Kaia

Kaia

Kommunikatsiooniekspert

Lion’s Mane tinktuuri lisamisest kohvi sisse on saanud igahommikune traditsioon. Tõesti on tunne, et keskendumine on lihtsam ja fookust kergem hoida.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera

Not Your Average Coffee asutaja

Kasutan ise seda hommikul kohvis koos teiste fookust toetavate toidulisanditega ja vahe on märgatav. Tegin ka oma sõbranna peal testi, ning andsin talle koolitöö tegemiseks kohvitassi Lion Mane tinktuuri ja muuga ning ta sai kogu töö 2tunniga tehtud ja palub iga kord kohtudes, et ikka oma tinktuurid kaasa võtaksin. Töötab 😉

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Tugev iseloomulik ja äratuntav seene maitse, mis mind ei häirinud. Kui tavaliselt tunned end pimedal ajal väsinuna, siis praegu on küll energiat. Peale pikka tööpäeva jaksan tegeleda veel muude tegevustega, mitte ei vaju “tühja kotina” diivanile. Toonuse tõstmiseks kindlasti soovitaks kasutada oktoobrist kuni ilusa päikeselise kevadeni

Mia Brit Ots

Mia Brit Ots

Remarketing Specialist / Creative Marketeer

Lion’s Mane tinktuur oli minu jaoks tõeline üllataja – väga heas mõttes. Pigem skeptikuna tõdesin, et 3-4 tilka tee sisse segatuna tõi märgatavalt parema fokusseerituse päeva jooksul. Maitse on üsna mahe, ei domineeri ega mõjuta tee maitset. Soovitan kindlasti ise järele proovida!

Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Seenetinktuuridest minu vaieldamatu lemmik. Esialgu maitse ehmatab, kuid tundsin ennast kohe pärast tarvitamist energilis ja elujõulisena. See toode toob mind hetkega kohale ja paneb tegutsema.

Sandra Sikk

Sandra

Müügijuht

Alguses, ei saanud toimest aru aga umbes peale 4-te päeva kasutamist märkasin, et pea on selgem ning keskendumine parem. Tundub justkui kõik toimetused lähevad kiiremini ja otsustusvõime on paranenud.

Shalini Mody

Shalini Mody

Treener ja GraceFiti asutaja

Lion’s mane on ainukene toidulisand, mida olen kasutanud väga lojaalselt juba mõnda aega. See on tõepoolest ainukene asi, mille võtmisel tunnen, kui palju fokusseeritum ja produktiivsem ma olen. Kui paljud teised asjad on pikema aja toimelised ja ehk mõju kaudsem, siis Lion’s Mane on tõesti tuntav. Olen soovitanud väga paljudele ja soovitan ka edaspidi!

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Parim naturaalne ajuboost. Pärast mõningat kasutust on oluline vahe mõttetöö kiirusel ning – selgusel. Igahommikune kohvilisand, ilma milleta päeva ei alusta enam

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Kui on vaja meelde jätta suurel hulgal teksti, siis Lion’s Mane on kindel abiline. Ei tea, kas see tuleb lihtsalt tulisest soovist uskuda või see ikka ka päriselt toimib, aga alati kui seda võtan, siis tunnen kõrgendatud keskendumistunnet ja seda kui produktiivne ma suudan olla. Maitse tundub veidi mahedam, kui teistel tinktuuridel.

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks kõiki tooteid kasutades. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega). Küll aga pean tõdema, et kaks teist Lions Mane’i toodangut on minu puhul mõjunud kuidagi tugevamalt (üks on mingi soome bränd).

Mees ikoon tagasisidedele

Tõnis Särekanno

Võtsin lõvilakka hommikuti topeltkoguses ja kuna olen 2 kuud ilma kohvita olnud, siis tundsin sellega hommikul päris tuntavat vahet energias 3-ndal päeva hommikul, väga hea oli teha keskendumist nõudvat mõttetööd ja analüüsida erinevaid olukordi ja probleeme.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I have taken Lion’s Mane extract for some time now and it definitely helps with alertness and a quicker thought process. Mixing into other drinks, I didn’t notice any particular taste. I was very happy with the product and would recommend it to anybody who are feeling sluggish and slow in the morning. Overall, Lion’s Mane extract is a great supplement for improving cognitive function and I highly recommend it.

Lion’s Mane e. lõvilakk – fookus ja parem tuju

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml lõvilakk-korallnarmiku ekstrakti, sellest 518 mg on lõvilakk-korallnarmik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Sarnased tooted

Kairi Küttim

Olen väga, väga rahul. Keskendumisvõime oluliselt suurenenud.

Aigar S

Tere küsimus siis selline. Kui Teilt küsiti kauaks ühest pudelist jätkub siis vastasite ühele inimesele,et 3-4ks nädalaks. Kuigi teil pakendi peal kirjas,et päevane annus on 2 ml ning pudel ise mahutab 30ml . Siis väga ei tundu,et ma seda üle 2 nädala kasutan.

Shroomwell

Tõepoolest, kui järgida pakendi peal olevaid juhiseid, siis 30 ml pudelist peaks tõesti jätkuma 15 päevaks, kui päevane annus on 2 ml. Meie varem mainitud hinnang 3-4 nädalat on tingitud asjaolust, et mõned kliendid võivad kasutada toodet vähem intensiivselt või vahelduva koormusega. Mõistetavalt võib see tekitada segadust ja me vabandame selle eest.

Maire

Mul on hoopis küsimus. Kui kauaks jätkub ühest pudelist? Mitu tilk sees on? Kas ühe kuu jagu?

Shroomwell

Tere, ühest pudelist järjepideva kasutamisega jätkub umbes 3-4ks nädalaks. Kindlasti hoidke pudelit pärast avamist külmkapis, et see paremini säiliks.

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?