Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Seenesõbra raamat „Läbipõimunud elu” Autor Merlin Sheldrake

29.95 
Earn 1.50 Reward Points

KINGIIDEE!

DEEP DIVE SEENEMAAILMA

 

Tee kingitus endale või sõbrale. Ammuta seenetarkust läbi lugemise, kui ka Shroomwelli toodete.
Müügile tuli erakordselt põnev populaarteaduslik raamat seentest.

„Läbipõimunud elu” Autor Merlin Sheldrake – Kuidas seened loovad meie maailma, muudavad meie teadvust ja kujundavad meie tulevikku.

Raamatu formaat: Pehmekaaneline
Alapealkiri: Kuidas seened loovad meie maailma, muudavad meie teadvust ja kujundavad meie tulevikku
Tõlkinud: Krista Kallis
Keel: Eesti
Kirjastus: Tallinna Ülikool
Ilmumisaasta: 2022
Leheküljed: 544

Kui mõtleme seentest, siis mõtleme enamasti kübarseentest. Kuid kübarseened on vaid viljakehad, mis sarnanevad õuntega puul. Enamik seeni elutseb silma eest varjatult, moodustades tohutult mitmekesise organismide kuningriigi, mis toetab ja hoiab alal peaaegu kõiki elussüsteeme. Mida rohkem me seentest teada saame, seda vähemat suudame nendeta mõtestada.

Sheldrake’i arusaamu muutev teekond sellesse varjatud maailma ulatub pärmist kuni psühhedeelikumideni; seenteni, mis sirutuvad maa all kilomeetrite taha ja on planeedi suurimad organismid; seenteni, mis seovad taimi omavahel keerulisteks võrgustikeks; ning seenteni, mis imbuvad putukate kehadesse ja töötlevad neid hävitava täpsusega.

Seened seavad kahtluse alla meie arusaamad individuaalsusest ja isegi intelligentsusest. Nad võivad muuta meie taju, tervendada meie keha ja isegi aidata meil keskkonnakatastroofidega toime tulla. Seeni nende endi vaatepunktist uurides näitab Sheldrake, kuidas need erakordsed organismid ja inimese suhted nendega muudavad meie arusaama sellest, kuidas elu toimib.

Läbipõimunud elu” („Entangled Life”, 2020) on rahvusvaheline menuk, mis võitis 2021. aastal nii Londoni Kuningliku Ühingu teadusraamatu kui ka Wainwrighti auhinna ning pälvis The Timesi, Daily Telegraphi, New Statesmani, Time’i jmt aasta raamatu tiitli. Raamat on tõlgitud juba kahekümnesse keelde.

Toiteväärtuse tabel pole hetkel saadaval

Lisa tagasiside
Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Sarnased tooted

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?