Shroomwell Chaga

Shroomwell chaga on korjatud maailma puhtamaist loodusest, seda jätkusuutlikult Eestimaa puutumatutest metsadest. Meie chaga on kontrollitud, puhas ning laboris testitud, olemaks kindlad, et pakume maailmaklassilist kvaliteeti.

Iga meie tootesse minev chaga läbib põhjaliku kontrolli ning omab kõiki vajalikke sertifikaate, garanteerimaks et suudame sulle pakkuda parimat ning puhtaimat turul saada olevat tervisetoodet.

Et tagada jätkusuutlik korje ning vastata üha kasvavale chaga toorme nõudlusele, on Shroomwell tänaseks üks suurimaid chaga kasvatajaid maailmas. Seen kasvab siinsamas Eesti metsades, laiudes tänaseks kokku üle 500 hektaril.

CHAGA (Inonotus obliquus)

Chaga, tuntud ka kui seente kuningas, on olnud tähtsal kohal läbi mitmete kasutusviiside juba aastatuhandeid, Soome-Ugri vanade hõimude kultuurist, Ameerika-Indiaani ja Siberi hõimudeni välja.

Teadaolevalt on Chaga e. must pässik immuunsüsteemi tasakaalustaja ja võimas anioksüdant, mis toetab soolestiku mikrofloorat ja soodustab keha füsioloogiliste protsesside loomupärast tööd.

Chaga antioksüdatiivsed omadusi on toetanud erinevad teadusuuringud. Chaga sisaldab antioksüdante, sealhulgas polüfenoole, millele on omistatud vabadest radikaalidest tekkivate kahjustuste vastast kaitset inimrakkudes.

Loomkatsetes on leitud, et Chaga võib aidata vähendada põletikku. Kliiniliselt on uuritud Chaga võimekust tugevdada immuunsüsteemi, suurendades immuunsüsteemi rakkude – nagu näiteks valgete vereliblede - aktiivsust.

Rohkem on võimalik chaga teaduspublikatsioonidega tutvuda Pubmed platformil – VAATA LISAKS

Milleks see hea on?

Chaga on liitlane kõigile, kes soovivad oma tervist totada looduslikul viisil. Meie chaga eliksiirid ning tinktuurid on läbinud unikaalse ekstraheerimisprotsessi saavutamaks kõrgeim konsentratsiooni, pakkudes seeläbi maksimaalset võimalikku funktsionaalsust jgas meie tootes. Kui tunned et immuunsüsteem vajab turgutust, siis on chaga tooted loodud just sulle.

Mis selles nii erakordset on?

Chaga on palju enamat kui lihtsalt seen. See seenemaailma kuningas mis lisaks lugematutele talle omistatud tervisehüvedele turgutab immuunsüsteemi, muutes selle oluliseks täienduseks teie igapäeva terviserutiinile. Chaga toidulisandite kaasamine on nutikas viis kasutada looduse jõudu oma tervise hüvanguks.

Millist muutust oodata?

Chaga regulaarne tarbimine võib pakkudea suurepärast tuge keha loomulikule immuunsüsteemile. Chaga mõjud on pigem tuntavad pikemal ja järjepideval tarbimisel ning selle tarbijad teatavad sageli, et nende keha loomulik vastupanuvõime on paranenud.

Jälgi meid Instagramis

@Shroomwell.Official