Kõik tellimused kuni aprilli lõpuni Smartpost Itella pakiautomaati TASUTA

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml

19.90 

Lion's Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmik(Hericium erinaceus) on seenemaailma tuntuim esmavalik. Jaapani keeles kutsutakse Yamabushitake‘ks ehk mägede munkade seeneks. Teadaolevalt keetsid mungad seenest teed meditatsioonide ajal tarvitamiseks.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

  • Tilguta tinktuuri otse pipetist keele alla
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Lion’s mane, chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Kaia

Kaia

Kommunikatsiooniekspert

Lion’s Mane tinktuuri lisamisest kohvi sisse on saanud igahommikune traditsioon. Tõesti on tunne, et keskendumine on lihtsam ja fookust kergem hoida.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera

Not Your Average Coffee asutaja

Kasutan ise seda hommikul kohvis koos teiste fookust toetavate toidulisanditega ja vahe on märgatav. Tegin ka oma sõbranna peal testi, ning andsin talle koolitöö tegemiseks kohvitassi Lion Mane tinktuuri ja muuga ning ta sai kogu töö 2tunniga tehtud ja palub iga kord kohtudes, et ikka oma tinktuurid kaasa võtaksin. Töötab 😉

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Tugev iseloomulik ja äratuntav seene maitse, mis mind ei häirinud. Kui tavaliselt tunned end pimedal ajal väsinuna, siis praegu on küll energiat. Peale pikka tööpäeva jaksan tegeleda veel muude tegevustega, mitte ei vaju “tühja kotina” diivanile. Toonuse tõstmiseks kindlasti soovitaks kasutada oktoobrist kuni ilusa päikeselise kevadeni

Mia Brit Ots

Mia Brit Ots

Remarketing Specialist / Creative Marketeer

Lion’s Mane tinktuur oli minu jaoks tõeline üllataja – väga heas mõttes. Pigem skeptikuna tõdesin, et 3-4 tilka tee sisse segatuna tõi märgatavalt parema fokusseerituse päeva jooksul. Maitse on üsna mahe, ei domineeri ega mõjuta tee maitset. Soovitan kindlasti ise järele proovida!

Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Seenetinktuuridest minu vaieldamatu lemmik. Esialgu maitse ehmatab, kuid tundsin ennast kohe pärast tarvitamist energilis ja elujõulisena. See toode toob mind hetkega kohale ja paneb tegutsema.

Sandra Sikk

Sandra

Müügijuht

Alguses, ei saanud toimest aru aga umbes peale 4-te päeva kasutamist märkasin, et pea on selgem ning keskendumine parem. Tundub justkui kõik toimetused lähevad kiiremini ja otsustusvõime on paranenud.

Shalini Mody

Shalini Mody

Treener ja GraceFiti asutaja

Lion’s mane on ainukene toidulisand, mida olen kasutanud väga lojaalselt juba mõnda aega. See on tõepoolest ainukene asi, mille võtmisel tunnen, kui palju fokusseeritum ja produktiivsem ma olen. Kui paljud teised asjad on pikema aja toimelised ja ehk mõju kaudsem, siis Lion’s Mane on tõesti tuntav. Olen soovitanud väga paljudele ja soovitan ka edaspidi!

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Parim naturaalne ajuboost. Pärast mõningat kasutust on oluline vahe mõttetöö kiirusel ning – selgusel. Igahommikune kohvilisand, ilma milleta päeva ei alusta enam

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Kui on vaja meelde jätta suurel hulgal teksti, siis Lion’s Mane on kindel abiline. Ei tea, kas see tuleb lihtsalt tulisest soovist uskuda või see ikka ka päriselt toimib, aga alati kui seda võtan, siis tunnen kõrgendatud keskendumistunnet ja seda kui produktiivne ma suudan olla. Maitse tundub veidi mahedam, kui teistel tinktuuridel.

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks kõiki tooteid kasutades. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega). Küll aga pean tõdema, et kaks teist Lions Mane’i toodangut on minu puhul mõjunud kuidagi tugevamalt (üks on mingi soome bränd).

Mees ikoon tagasisidedele

Tõnis Särekanno

Võtsin lõvilakka hommikuti topeltkoguses ja kuna olen 2 kuud ilma kohvita olnud, siis tundsin sellega hommikul päris tuntavat vahet energias 3-ndal päeva hommikul, väga hea oli teha keskendumist nõudvat mõttetööd ja analüüsida erinevaid olukordi ja probleeme.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I have taken Lion’s Mane extract for some time now and it definitely helps with alertness and a quicker thought process. Mixing into other drinks, I didn’t notice any particular taste. I was very happy with the product and would recommend it to anybody who are feeling sluggish and slow in the morning. Overall, Lion’s Mane extract is a great supplement for improving cognitive function and I highly recommend it.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml lõvilakk-korallnarmiku ekstrakti, sellest 518 mg on lõvilakk-korallnarmik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA ARVUSTUS