FOOKUS
|
ENERGIA
|
IMMUUNSUS
|
RAHU
|
ELUJÕUD

SEENTES PEITUB LAHENDUS

Sünnipäevakuu - juba 10 aastat tervisetoodete loomist ja innovatsiooni seentega! 🥳 Tunnetage meie funktsionaalsete seenetoodete eeliseid igas tilgas, lonksus ja pihustuses.
Kõik tooted
1 of 6
VEGAN
Avasta taimepõhine puhtus igas retseptis.
GMO-vaba
Puhta looduse garantii. GMO ja säiltusainete vabad tooted.
VILJAKEHA
Kasutame oma toodetes ainult seente viljakeha erakordse kvaliteedi ja omastatavuse saavutamiseks.
VALMISTATUD EESTIS
10 aastat kogemust ja seenekasvatust väikeses Tõrva linnas.

tervem inimene ja tervem planeet

Shroomwell ei ole lihtsalt üks järjekordne toidulisandite tootja.

Me oleme täisväärtuslik mükotehnoloogia ettevõte Eestist, kes lahendab globaalseid probleeme. Me mitte ainult ei edenda inimeste tervist, vaid suurendame ka metsade bioloogilist mitmekesisust, aitame siduda rohkem CO2, edendame metsandust jne. - kui nimetada vaid mõned neist.

Valides Shroomwell tervisetooted, valite ka jätkusuutlikuma ja tervislikuma maailma.

KOLLEKTSIOONID

Müügihitid
Fookus
Immuunsus
Uni
Energia
Rahulikkus
VAATA KÕIKI TOOTEID

UUS TOODE MEIE E-POES

300g Flow & Focus Lion's Mane kohv nüüd saadaval. LIMITEERITUD KOGUS!

Sinu fookusele ja energiale. Mõeldud Sinu tähelepanu ja sooritusvõime parandamiseks. Suurem kognitiivne ja vaimne jõudlus! Tunne end energilisemana, kauem.

Loodud valdkonna parimate poolt. Retsept on eriliselt välja töötatud nii meie kui kohvipioneeride Not Your Average poolt. Üheskoos kokku 15 aastat kogemust!

Kõrgeim toorainete kvaliteet. Kohv koosneb kõrgekvaliteedilisest keskmise rösti Peruu kohvist ja meie enda seenefarmis jätkusuutlikult kasvatatud lõvilakast ehk Lion's Mane seenest. Mõlemaid on sõltumatus laboris testitud

TUTVU & OSTA

TOIDA JA TOETA END LOODUSEGA

IGALE PROBLEEMILE LEIDUB SEEN

Meie tervisetoodetes kasutame hetkel 5 kõige rohkem uuritud ja tuntumat funktsionaalset seent - igaühel neist on oma ainulaadne funktsioon.

 • FOOKUS

  Lõvilakk teravdab fookust ja suurendab mentaalselt selgust.

  Tooted

 • ENERGIA

  Korditseps tõstab energiat ja pikendab vastupidavust.

  Tooted

 • IMMUUNSUS

  Chaga tugevdab immuunsust ja toetab tervist.

  Tooted

 • RAHULIKKUS

  Reishi rahustab meeli ja parandab unekvaliteeti.

  Tooted

 • VITAALSUS

  Shiitake tõstab heaolu ja soodustab vereringet.

  Tooted

1 of 5

REVIEWS

Olen kehv magaja. Emana on unetunnid alati arvel ja tavaliselt ärkan iga hääle peale. Kuigi lapsed ei ole enam väikesed, rändab noorem öösiti tütar endiselt minu ja abikaasa tuppa. Seetõttu on mu uni katkendlik. Aga kui hakkasin õhtuti Reishi tilku võtma, on uni tunduvalt kvaliteetsem. See tõepoolest toimib. Mida ma veel enda puhul olen märganud, on see, et näen alati unenägusid, kui tinktuuri tarbin. Reisi tinktuur on looduslik alternatiiv igasugustele tablettidele. Tõesti julgen soovitada, kes igatsevad sügavamat ja kvaliteetsemat und.
Kaia | Communication Expert
Mustsõstra eliksiir on minu kindel lemmik. Eriti meeldib seda segada tinktuuridega – maitseb nii hästi, et alkoholi järelmaitset polegi tunda.
Veronika | Copywriter
Maitses on tunda veidi lagritsat. Kuna reishi aitab lõdvestuda ja rahuneda, siis võtsingi seda enamasti õhtuti enne magama minemist. Neil hommikutel tundisn, et ärkasin rohkem puhanuna. Kuna räägitakse, et reishi tugevdab samuti immuunsüsteemi ja kaitseb keha viiruste eest, siis usun, et Reishi ja Chaga koos aitasid mul viiruskuud üle elada kui kõik ümberringi olid haiged.
Tiina Kullamaa | Trainer
Immuno Eliksiir kibuvitsaga on mõnusalt hapukas ja tänu heale maitsele lihtne tarbida, kibuvitsa maitse ei ole ka liialt tugev. Üks shot hommikul enne sööki annab väga särtsaka alguse päevale ja kuidagi tekib tunne, et nüüd tervis tuleb. Pigem universaalse maitsega ja esmastele katsetajatele hea soovitus!
Mia Brit Ots | Remarketing Specialist
Olen Immuno eliksiire varem ka tarvitanud ja mulle väga meeldib, et saan millegi nii maitsvaga oma tevist iga päev toetada. Magusatest on kõige lemmikum maitse astelpaju aga nad kõik on tõesti väga head ja rikkaliku maitesega. Kui haigus hiilib ligi, siis võtan tunde järgi rohkem, kui ette nähtud päevane kogus on ja enamasti see aitab. Olen soovitanud neid eliksiire ka oma sõpradele ja kindlasti teen seda ka edaspidi.
Nele | Nutrition Advisor
1 / 5

10 AASTAT INNOVATSIOONI, SEENTEGA

Shroomwelli missiooniks on tuua rohkem tervist nii inimestele kui planeedile. Meie lugu sai alguse juba 10 aastat tagasi, kui alustasime iidse retsepti alusel Chaga eliksiiri tootmisega.

Tänaseks oleme lihtsast tervisejookide tootjast kasvanud eestvedajaks ka seente kasvatamises, teaduses ja roheinnovatsioonis. Oleme maailma suurimad Chaga kasvatajad ja ühed Põhjamaade esinduslikumad seente sisekasvatajad, kasvatades ise viit erinevat meditsiiniseent.

Tänaseks on meie portfellis u 20 tervisetoodet ja 10 keskkonnalahendust.

Aitäh, et olete liitumas tervema planeedi liikumisega!

Loe rohkem
 • Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeede RE.2.02.20- 0094 projektile „Chaga tehase nutikate toodete tootmisvõimekuse tõstmine ja innovatsiooni projekt"
 • PRIA LEADER projekt: Projekti nimetus: Mulgimaa kui Eesti roheinnovatsiooni keskus
 • PRIA Meede: Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus Toetatud tegevused olid: Pudelite villimisliini, metallidetektori, ultrasonic ekstraktori, sügavkülmkambri, erinavete väike tootmisvahendite soetamine. Eesmärk: Viia tootmine uuele kvaliteedi tasemele. Tõsta ettevõtte konkurentsivõimet. Tulemuseks: Uue kvaliteediga tooted, kus uue tehnoloogiaga on võimalik välja ekstraheerida toorainest bioaktiivseid aineid. Metallidetektoriga on võimalik kontrollida tooraine kvaliteeti.
1 of 3