Korditseps ehk Hiina kedristõlvik

Korditsepsi tutvustus

Korditseps (Cordyceps sinensis) on haruldane seeneliik, mida leidub vaid Hiina mägistest piirkondadest. Sealsed põlisrahvad kasutasid seda seent Hiina meditsiini loodusliku ravimina juba sadu aastaid tagasi. Korditseps kasvab putukavastsetel, tehest selle seene leidmise ja korjamise väga keerukaks.

On täheldatud, et korditseps suurendab inimestel energiataset, füüsilist vastupidavust ning toetab immuunsüsteemi. Vanasti said seda seent tarbida vaid väga jõukad, sest see oli tavainimese jaoks liiga hinnaline ja raskesti kättesaadav. Tänapäeval on lood teised – teadlaste ja parima tehnoloogia abiga saad korditsepsi seene parimad omadused nüüd enda heaks tööle panna.

Rohkem on võimalik Korditsepsi teaduspublikatsioonidega tutvuda Pubmed platformil – VAATA LISAKS

Meie Korditseps

Olgugi et Shroomwell on üks suurimaid funktsionaalsete seente sisekasvatajaid Põhja-Euroopas, siis korditseps on üks nendest seentest mida me täna ise veel ei kasvata. Korditseps vajab kasvamiseks veidi teistsuguseid tingimusi ning et pakkuda oma klientidele vaid parimat, hangime orgaanilist, puhast ja tugevatoimelist korditsepsi meie usaldusväärsetelt partneritelt.

Meie toodetesse minev seen läbib põhjaliku kontrolli, omades kõiki vajalikke sertifikaate, garanteerimaks, et suudame sulle pakkuda parimat ning puhtaimat turul saada olevat tervisetoodet.

Milleks See Hea On?

Korditseps on tuntud oma energiat ja jõudlust suurendavate omaduste poolest. Traditsiooniliselt kasutatakse seda Hiina meditsiinis ning seda hindavad eelkõige just sportlased ja need, kes soovivad parandada oma vastupidavust. Korditseps ei ole lihtsalt üks toidulisand- see on looduslik energiaallikas.

Mis selles nii erakordset on?

Korditseps paistab silma oma ainulaadse võime poolest suurendada hapniku omastamist ja suurendada ATP tootmist, mis on raku energiavaluuta. See võib tähendada sportlastele suuremat füüsilist jõudlust, paremat vastupidavust ja kiiremat taastumisaega.

Millist muutust oodata?

Korditsepsi lisamine oma igapäevarutiini võib viia paranemise igapäeva energiatasemes, treeningu soorituses ja üldises jõudluses. See on justkui looduslik uuenemine, mis võimaldab teil saavutada oma parimad tulemused, olgu siis spordis, igapäevastes tegevustes või tänapäeva elu stressiga toimetulekuks.

Jälgi meid Instagramis

@Shroomwell.Official