SHROOMWELL SHIITAKE

Shroomwell on üks suurimaid funktsionaalsete seente sisekasvatajaid Põhja-Euroopas. Shiitake kasvab spetsiaalselt selleks loodud kasvuruumides ning -tingimustes, mis asuvad Tõrvas, oles ümbritsetud puhtaima loodusega terves maailmas.

Meie shiitake kasvab mahepõllumajanduslikult ning meie toodetesse minev seen läbib põhjaliku kontrolli, omades kõiki vajalikke sertifikaate, garanteerimaks, et suudame sulle pakkuda parimat ning puhtaimat turul saada olevat tervisetoodet.

Meie seen ja kõik sellest seenest toodetud valmistatud on 100% viljakehast.

SHIITAKE (Lentinula edodes)

Shiitake (või šiitake) ehk tammeseen on kandseente suguvõssa kuuluv elujõulisuse ja ilu seen, mis ergutab immuunsüsteemi ja toetab kogu keha tööd. Teadaolevalt sisaldab shiitake rohkesti ühendeid, mis võivad tõsta üldist enesetunnet, aeglustada vananemist ja kaitsta oksüdatiivse stressi eest. Traditsioonilises Hiina meditsiinis kasutatakse ainevahetusega seotud murede ja külmetushaiguste korral.

Mitmesugused tänapäeva teaduslikud uuringud on näidanud arvukalt kasu tervisele.

Šiitake seened sisaldavad polüsahhariide, nagu beeta-glükaanid, mis aitavad potensiaalselt tugevdada immuunsüsteemi, turgutavad seedimist ja toetavad maksa tervist.

Šiitake seened on täielikult kolesterooli vabad ning lisaks sellele võivad neis leiduvad ühendid aidata vähendada kolesteroolitaset. Olles lisaks hea mineraalide nagu kaaliumi allikas, toetab šiitake olulisi funktsioone südame tervise säilitamiseks.

Rohkem on võimalik Shiitake teaduspublikatsioonidega tutvuda Pubmed platformil – VAATA LISAKS

Milleks See Hea On?

Shiitake on toitaineterikas seen, mille eesmärk on toetada seedimist ning immuunsüsteemi tervist. Samuti on omistatud shiitakele “ilu seene” hüüdnimi, tema veresoondkonda toetavate tegurite pärast, mis eelkõige väljendub esmalt tervema naha väljanägemises.

Mis selles nii erakordset on?

Shiitake seened ei ole ainult maitsev toiduaine- see toetab sinu tervist. Shiitake aitab muuta immuunsüsteemi tugevamaks ning toetada veresoondkonna tervist. Oma mitmekülgsete tervist toetavate omaduste poolest on see universaalne abiline aitamaks kehal igapäevategemistega paremini toime tulla.

Millist muutust oodata?

Shiitake regulaarne kasutamine võib pakkuda rohkelt jõudu oma enda kehas. Toetades südame tervist ja kaitseb see potensiaalselt haiguste eest. Shiitake mõjud on pigem tuntavad pikemal ja järjepideval tarbimisel ning selle tarbijad teatavad sageli, et nende seedimine on naha väljanägemine on paranenud.

Jälgi meid Instagramis

@Shroomwell.Official