Lion's Mane (Hericium erinaceus)

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmik on seenemaailma esmavalik, kui otsid selgemat fookust ning toetust ajutööle . On hulk teadusuuringuid, mis vaatlevad Lion’s Mane’i kui ajuprotsesside tasakaalustajat ja stressi maandajat. Seda seent peetakse ka produktiivsuse ja fookuse tõstjaks. Jaapani keeles kutsutakse Yamabushitake‘ks ehk mägede munkade seeneks. Teadaolevalt keetsid mungad seenest teed, et meditatsioonide ajal paremini fookust hoida.

Lõvilakk seen, ladina keeles Hericium erinaceus, on Põhja-Ameerikas ja Euraasias levinud söödav seeneliik. Ta on nime saanud oma pikkade jadadena kulgevate narmaste järgi, mis meenutavad lõvi lakka või koralli. Teaduspublikatsioonide poolt on leidnud toetust korallnarmiku kasulikud omadused.

Uuringud on leidnud, et lõvilaka seene tarbimine võib parandada loomade ja inimeste kognitiivset funktsiooni ja mälu. On leitud, et lõvilaka viljakehast ekstrahheeritud ühendid soodustavad närvikasvufaktori (NGF) biosünteesi, nende närvirakkude kasvu ja närviühenduste moodustumist.

Enamik uuringuid lõvilakk seene kasust tervisele on seni siiski veel tehtud loomadel või rakukultuuridel ning nende võimalike eeliste kinnitamiseks inimestel on vaja rohkem uuringuid.

Rohkem on võimalik Lion’s Mane teaduspublikatsioonidega tutvuda Pubmed platformil – VAATA LISAKS

SHROOMWELL LION'S MANE

Shroomwell on üks suurimaid funktsionaalsete seente kasvatajaid Ida- ja Põhja-Euroopas. Lõvilakk kasvab spetsiaalselt selleks ettevalmistatud ruumides, mis asuvad Tõrvas. Teeme kõike mahepõllumajanduslikult ning pärast seene valmimist töötleme seda Ultrasonic-tehnoloogiaga, mille abil saame seenest kätte äärmiselt puhta, kvaliteetse ja tugevatoimelise essentsi. Kõik tooted on valmistatud 100% viljakehast.

Milleks see hea on?

Lion's Mane ehk lõvilakk on ülim looduslik toidulisand neile, kes soovivad parandada oma kognitiivseid funktsioone ja säilitada üldist heaolu. Meie tootevalik sisaldab tugevat ekstrakti ja spetsiaalselt koostatud eliksiiri, mis mõlemad on mõeldud vaimse selguse ja keskendumise toetamiseks.

Mis selles nii erakordset on?

Lõvilakk ei ole lihtsalt üks toidulisand; see on kognitiivne võimendaja ja immuunsüsteemi tugevdaja koos. Stimuleerides närvide kasvu ja kaitstes kognitiivse languse eest, mängib see olulist rolli aju tervise ja üldise elujõulisuse säilitamisel. Lõvilaka lisamine oma igapäevasesse režiimi toob tervisele pikaajalist kasu.

Millist muutust oodata?

Regulaarsel kasutamisel võib lõvilakk parandada teie kognitiivseid funktsioone, muutes igapäevased ülesanded lihtsamaks ja tõhusamaks. Võta Lõvilakka, et saavutada teravam mõistus ja vastupidavam keha, kogedes transformeerivat mõju oma igapäevasele elule.

Jälgi meid Instagramis

@Shroomwell.Official