SHROOMWELL REISHI

Shroomwell on üks suurimaid funktsionaalsete seente sisekasvatajaid Põhja-Euroopas. Reishi kasvab spetsiaalselt selleks loodud kasvuruumides ning -tingimustes, mis asuvad Tõrvas, oles ümbritsetud puhtaima loodusega terves maailmas.

Samuti tarnime Reishit tootjatelt, kes suudavad tagada vaid parimat kvaliteeti.

Meie toodetesse minev seen läbib põhjaliku kontrolli, omades kõiki vajalikke sertifikaate, garanteerimaks, et suudame sulle pakkuda parimat ning puhtaimat turul saada olevat tervisetoodet.

Meie seen ja kõik sellest seenest toodetud valmistatud on 100% viljakehast.

REISHI (Ganoderma lucidum)

Reishi, Hiina traditsioonilises meditsiinis “Ling Zhi” ehk elujõu eliksiiri nime kandev seen, mis tõstab unekvaliteeti ja aitab kaasa ka värvikamate unenägude loomisele. Suurepärane vaimupuhkust soodustav adaptogeen, mis toetab imuunsüsteemi tööd ja organismi vastupanuvõimet, unekvaliteeti ja aitab võidelda stressiga. Tegemist on seenega, mis ei ole mõeldud söögilauale tema kõva tekstuuri ja mõruda maitse poolest. Üks uuritumaid raviseeni ja teadusuuringud raviomaduste kinnitamiseks käivad tänaseni, kuigi seent on aasiamaades kasutatud erinevate haiguste raviks juba üle 2000 aasta.

Ganoderma lucidum,ehk reishi seen, on traditsioonilises meditsiinis pikalt kasutusel olnud ning selle rahustavat toimet on teatud aastatuhandeid. Reishit on kasutatud koos teiste ravimtaimedega rahustava toime võimedava mõju tõttu ning see on leidnud kinnitust teadusuuringutes. Reishil on täheldatud mõju stressi ja ärevuse vähendamisele.

Sarnaselt teiste funktsionaalsete seentega on reishis imuunsüsteemi toetava toimega polüsahhariidid, nagu beeta-glükaanid. Reishis leiduvad triterpeenid, mille sisalduse järgi hinnatakse seene kvaliteeti, omavad põletikuvastast toimet. Lisaks sellele on kirjeldatud reishi antioksüdatiivset mõju, mis saavad kaitsta keha vabade radikaalide tekitatud kahjustuste eest.

Rohkem on võimalik Reishi teaduspublikatsioonidega tutvuda Pubmed platformil – VAATA LISAKS

Milleks see hea on?

Reishi ehk "Ling Zhi" on tuntud une kvaliteedi ja unenägude parandamise, stressi leevendamise ja immuunsüsteemi tugevdamise poolest. Tema kõva tekstuur ja mõru maitse teevad sellest funktsionaalse, mitte kulinaarse seene, mis on sügavalt juurdunud Aasia traditsioonides ja mille kasulikkust tervisele on põhjalikult uuritud.

Mis selles nii erakordset on?

Reishi on väidetavalt võime leevendada stressi ja ärevust, kusjuures uuringud rõhutavad selle magamist parandavat mõju. See sisaldab rohkelt polüsahhariide ja triterpeene, mis toetavad immuunsüsteemi ning pakuvad põletikuvastast ja antioksüdantidest tulenevat kasu, mis teeb sellest kõikehõlmava tervise parandaja.

Millist muutust oodata?

Reishi regulaarne kasutamine võib tuua kaasa parema une, vähenenud ärevuse ja tugevama immuunsüsteemi. See toimib adaptogeenina, aidates organismil stressiga toime tulla ja edendades üldist heaolu.

Jälgi meid Instagramis

@Shroomwell.Official