Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

30 mai 2023

BIOHÄKKERI KOMBO: Seente tinktuurid – Looduslikud abilised meie meele, tervise ja ilu toetuseks

Kes meist ei sooviks tervemat keha ja säravamat ilu? Meie elutempo ja keskkonnamõjude vahel vajab meie keha toetust, mis aitaks säilitada optimaalse tervise ja sära. Selleks on loodud Biohäkkeri Kombo, neljast ainulaadsest tinktuurist koosnev kompleks. Need ei ole lihtsalt suvalised tinktuurid, vaid hoolikalt valitud looduse kingitused, mis on suunatud meie keha konkreetsetele vajadustele.

Lion’s Mane e. lõvilakk: Mõistuse ja keskendumise toetaja

Lion’s Mane, tuntud ka kui lõvilakk-korallnarmik, on välimuselt unikaalne, meenutades pisut lõvi sabatupsu. Kuid selle erilisus ei peitu mitte ainult välimuses, vaid ka selle ainulaadsetes omadustes.

 1. Kognitiivne tugi: Lion’s Mane on eriti tuntud oma neuroprotektiivsete omaduste poolest. See tähendab, et see seen aitab kaitsta meie närvirakke. Uuringud on näidanud, et Lion’s Mane võib soodustada närvikasvu faktori (NGF) tootmist, mis on valk, mis toetab uute närvirakkude kasvu ja olemasolevate rakkude tervist.
 2. Vanusega seotud kognitiivsete funktsioonide languse ennetamine: Ajutegevuse langus ei ole vältimatu. Lion’s Mane komponendid näivad aitavat pidurdada selliseid protsesse, mis on seotud mälu, keskendumise ja mõtlemisega.
 3. Meeleolu ja heaolu: Lisaks kognitiivsetele eelistele on lõvilakka seostatud ka parema meeleolu ja heaoluga. Mõned uuringud viitavad sellele, et see võib olla kasulik depressiooni ja ärevuse sümptomite leevendamisel.
Lion's Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml
Lion`s Mane e. lõvilakk on suurepäraselt kultiveeritav tehistingimustes.

Reishi: Üldise heaolu ja tasakaalu toetaja

Reishi ehk lakkvaabik, sageli nimetatud ka “surematuse seeneks”, on olnud osa Aasia tervishoiutraditsioonidest üle kahe tuhande aasta. Ja seda põhjusega.

 1. Immuunsüsteemi toetaja: Reishi komponendid näivad mõjutavat meie valgeliblesid, mis on immuunsüsteemi oluline osa. Valgeliblede aktiveerimine võib aidata tugevdada keha kaitsevõimet haiguste vastu.
 2. Stressi ja ärevuse leevendaja: Üks olulisemaid Reishi omadusi on selle adaptogeensed omadused. Adaptogeenid aitavad kehal kohaneda ja toime tulla stressiga, olgu see siis füüsiline, keemiline või bioloogiline.
 3. Une kvaliteedi parandaja: Paljud inimesed pöörduvad Reishi poole, et saada paremat und. See ei toimi nagu traditsiooniline unerohi, vaid pigem rahustab keha ja meelt, aidates seeläbi soodustada rahulikku ja kvaliteetset und.
 4. Südame tervise toetaja: Mõned uuringud on näidanud, et Reishi võib toetada verevoolu ja vähendada halva kolesterooli taset, aidates seeläbi hoida südant tervena.
Tudeng: Reishi aitab unerütmi taastada ja seeläbi koolile keskenduda

Shiitake: Ilu ja elujõu ammutaja

Shiitake seened, olles mitte ainult populaarne toiduaine kogu maailmas, kätkevad endas ka põnevaid tervisega seotud saladusi.

 1. Rikkalik vitamiinide allikas: Shiitake seened on E-vitamiini, B-vitamiinide ja erinevate mineraalide, nagu seleeni ja tsingi, rikkalik allikas. Need komponendid mängivad olulist rolli naha tervise ja antioksüdantse kaitse tagamisel.
 2. Toetab südame tervist: Mõned uuringud on näidanud, et Shiitake seened võivad aidata reguleerida kolesteroolitaset ja vererõhku, aidates seeläbi ennetada südamehaigusi.
 3. Võimendab immuunsüsteemi: Shiitake sisaldab polüsahhariide, eriti lentinaani, mis näib stimuleerivat immuunsüsteemi ja aitab tugevdada keha kaitsevõimet.
 4. Antimikroobsed omadused: Lisaks immuunsüsteemi tugevdamisele on mõned uuringud näidanud, et Shiitake seened omavad ka antimikroobseid omadusi, mis võivad aidata kaitsta keha erinevate patogeenide eest.

Chaga: Looduse võimas kaitsekilp

Chaga, tuntud ka kui must pässik, on kaua olnud hinnatud selle erakordsete tervist toetavate omaduste tõttu.

 1. Erakordsed antioksüdantsed omadused: Chaga paistab silma oma kõrge antioksüdantide sisaldusega, mis aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi ja vabade radikaalide kahjuliku mõju eest. See on oluline mitte ainult vananemise aeglustamiseks, vaid ka tervise üldiseks toetamiseks.
 2. Tugi immuunsüsteemile: Nagu Shiitake, sisaldab ka Chaga erinevaid polüsahhariide ja beetaglükaane, mis aitavad stimuleerida ja tugevdada immuunsüsteemi, aidates kehal tõhusamalt haigustega võidelda.
 3. Põletikuvastane toime: Chaga seened omavad ka põletikuvastaseid omadusi, mis võivad olla eriti kasulikud neile, kes kannatavad põletikuliste haiguste käes, näiteks artriidi või astma all.
 4. Tugi seedimisele: Chaga ei toeta mitte ainult immuunsüsteemi ja südant, vaid on ka suurepärane seedimise abimees. See aitab kaasa toitainete paremale omastamisele ja toetab kogu seedetrakti terviklikkust.

Shroomwelli tinktuuride tootekombo:

Biohäkkeri häkid

Shroomwelli reishi-tinktuuri kasuta koos C-vitamiiniga. Vitamiin C toimib tõestatult n-ö võimendina. Need, kellel on tõsised unehäired (öised ärkamised, pinnapealne uni, hommikune väsimus), on leidnud sellest eriti tugevat abi. Enda kogemus oli reaalselt mõõdetav. Kohe kui hakkasin meie tinktuuri tarbima (3–6 pipetitäit koos ca 1 g C-vitamiiniga ca 1–2 h enne magamaminekut), minu keha stressinäitajad alanesid.

Shroomwelli shiitake-tinktuuri võib kasutada koos C- ja B12-vitamiiniga, kuna raua co-faktor (et keha suudaks rauda omistada) sõltub just neist kahest vitamiinist. Rohkem energiat ja tervem veresoonkond. Let’s live forever!

Võta lion’s mane’i tinkrtuuri (3–6 pipetitäit) koos ca 50 mg niatsiiniga (B3-vitamiin). See peaks olema n-ö „õhetust tekitav“ versioon (inglise keeles flush). Niatsiin on juba ise üks võimsamaid anti-aging-aineid, mis laiendab veresoonkonda ja mille abil boost’id ka oma vereringet (suurem hapnikuvaru ja toitainete liikuvus). Lõvilaka kombo hoolitseb selle eest, et kasulikud ained jõuaksid paremini ajju, ja seejärel aitab neid kiiremini (aga samas ohutult) viia läbi aju-vere barjääri. Let’s get smarter, better, faster, and overall better human beings!

Shroomwelli juht ja biohäkker Silver Laus: Seened on tulnud, et jääda
Shroomwelli tegevjuht, biohäkker Silver Laus

Vaata kõiki Shroomwelli tooteid