Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

05 sept. 2023

Kiirem, tugevam, tõhusam: tinktuuride eelised pulbrite ja tablettide ees

Autor: Shroomwell

Elame ajal, kus loodus ja teadus kohtuvad, pakkudes meile traditsioonilisi lahendusi koos modernse teadmistega. Üks sellistest traditsioonilistest ravimeetoditest on tinktuurid – ekstraktid, mis on osa iidsetest ravimispraktikatest. Need kontsentreeritud vedelikud põhinevad sageli seentel ja taimedel, mis pakuvad meile looduslikke lahendusi mitmete tervisemurede jaoks.

Mis on tinktuurid ja miks nad on erilised?

Ekstraheerimine, mida võib pidada teatud tüüpi kunstiks, on protsess, mida kasutatakse looduslike toodete väärtuslike koostisosade kättesaamiseks. Olgu need siis meditsiinilised seened, taimed või mõned juured – protsessi eesmärk on saada kätte need peidetud “aarded”.

Meie kasutatav topelt ekstraheerimise protsess on innovaatiline lähenemine, kus kasutatakse nii alkoholi kui ka vett. Alkohol aitab avada rakkude seinastruktuure, vabastades seene sisemised väärtuslikud komponendid, samas kui vesi aitab ekstraheerida vees lahustuvaid ühendeid. Alkoholi kogus tinktuuris on väga väike, täites peamiselt transpordi eesmärki.

Tinktuuride eelised: miks valida neid pulbrite ja tablettide asemel?

Kiirem imendumine: Tinktuurid ei pea läbima keerukat seedeprotsessi, mida pulbrid ja tabletid peavad tegema. Otse suu limaskestale kantuna imenduvad toimeained kiiremini ja tõhusamalt, pakkudes seeläbi kiiremat leevendust.

Täielik ekstraheerimine: Topelt ekstraheerimise protsess tagab, et kõik kasulikud toimeained saab kätte, mitte ainult mõned, nagu võib juhtuda pulbriliste või tablettide vormidega.

Kiirem toime: Tänu alkoholile, mis aitab kaasa toimeainete kiirele transportimisele vereringes, hakkavad tinktuurid toimima peaaegu koheselt.

Transport kehas ja ajus: Alkoholil on eriline võime aidata toimeainetel ületada aju-vere-barjääri, mis tähendab, et kasulikud ained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Kokkuvõtteks

Kõigist meie neljast põhiseenest – Lõvilakast e. Lion`s Mane, Shiitakest, Reishist ja Chagast, oleme loonud tinktuuri vormid.

Tinktuuride vedel vorm võimaldab toimeainetel kiiresti imenduda ja kehas toimida, muutes need eriti efektiivseks võrreldes tablettide või kapslitega.

Lõvilakk e. Lion`s Mane on traditsiooniliselt tuntud oma kognitiivseid funktsioone toetavate omaduste poolest. Tinktuuri vormis saab selle seeneniiskuse eelised veel kiiremini kätte, aidates parandada keskendumist ja mälu.

Shiitake ei ole mitte ainult maitsev toiduseen, vaid ka võimas antioksüdantide allikas. Tinktuurina kasutatuna toetab see immuunsüsteemi ja aitab säilitada naha tervist ja elujõudu.

Reishi on Aasia traditsioonilises meditsiinis tuntud kui “surematuse seene”. Selle rahustavad ja immuunsüsteemi toetavad omadused on tinktuuri vormis kergesti omastatavad, pakkudes kehale sügavat toetust.

Chaga, kutsutud ka “kuningseente” hulka, on tuntud oma erakordse antioksüdantide sisalduse poolest. Selle tinktuuri vorm aitab kaitsta keha oksüdatiivse stressi eest ja toetab üldist heaolu.

Tinktuuride loomisel kasutame ainult kvaliteetseid koostisosi ja järgime ranget tootmisprotsessi, et tagada iga tilga tõhusus. Oleme kindlad, et tinktuuri vormis seenekstraktid on üks parimaid viise nende jõuliste seente eeliste nautimiseks, pakkudes kiiret ja tõhusat lahendust teie igapäevastele tervisevajadustele.

Vaata kõiki Shroomwelli tooteid