Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

08 jaan. 2024

Kuidas Lõvilaka seen ergutab sinu vaimset ja füüsilist tervist

Autor: Shroomwell

Uus aasta toob endaga kaasa suurepärased võimalused isiklikuks arenguks, rõõmu suurendamiseks ja eesmärkide saavutamiseks. Kui oled fokuseeritud, rõõmsam ning suudad paremini keskenduda, võid saavutada mitmeid positiivseid muutusi oma elus.

Miks on meele fookus nii oluline?

Suurenenud fookus ja parem keskendumisvõime toovad kaasa parema sina – sa muutud produktiivsemaks, see võimaldab sul saavutada rohkem nii igapäevastes ülesannetes kui ka seatud eesmärkides.

Rõõmsameelne ja keskendunud olek loovad soodsa pinnase isiklikuks arenguks. See avab ukse uutele ideedele ja võimalustele. Sa oled avatum suhtlemisele, kuulad tähelepanelikumalt ja lood tugevamaid sidemeid lähedastega.

Fookuse suurendamine aitab selgeid eesmärke seada ja nende poole püüelda. Rõõmsameelne meel innustab jätkama, isegi kui tulemused võtavad aega.

Eesmärkidele suunatud meeleseisund loob positiivsuse doominoefekti – sa lihtsalt ei jaksa rohkem, vaid oled ka sügavamalt eesmärkidele pühendunud, kaasates oma ellu tegevusi, mis sind olemuselt paremaks muudavad. See harmooniline ring muudab positiivse suhtumise aluseks kogu su elule, luues jätkuva positiivse arengu ja kasvu.

Keskendudes eesmärkidele, avanevad uksed tervislikumale elustiilile ning sügavamatele ja toetavamatele suhetele. Aktiivne elustiil ja trenn on ülioluline osa uue fookuse saavutamisel – see ei ole ainult füüsilise vormi parandamise vahend, vaid ka vaimse tugevuse ja enesekindluse allikas. Olles positiivne ning enesekindel väljendub see ka sinu suhtlemises ning üldises olekus.

Lion`s Mane tinktuur

Kuidas see fookus saavutada?

Lõvilakk ehk Lion`s Mane – toetab aju tööd ja keskendumisvõimet. Uuringud on näidanud, et selle koostisosad aitavad kasvatada närvisünapse ja ajurakke ehk vanusest tulenevat aju degeneratsiooni protsesse aitab see pidurdada või isegi ümber pöörata.

 • Parandab mälu ja keskendumisvõimet: Lion’s Mane aitab suurendada mälu võimekust ning parandada keskendumisvõimet. See aitab sul olla teravam ja produktiivsem igapäevaste ülesannete täitmisel.
 • Tõstab õpivõimet ja lihtsustab uue info omastamist: Lõvilakk toetab õpivõimet ja aitab sul lihtsamalt omastada uut informatsiooni – eriti kasulik õppimis- või tööperioodidel, kus pead olema infole avatud ning omastama uusi teadmisi.
 • Tõstab energiataset ja vähendab stressi: Lion’s Mane aitab suurendada energiataset ja samal ajal vähendada stressi. Ole energilisem ja rahulikum!
 • Toetab immuunsüsteemi tööd: Lisaks aju funktsioonide toetamisele toetab Lion’s Mane ka immuunsüsteemi. Su keha on tugevam ja vastupidavam erinevate haiguste ja nakkuste vastu.

Võta kasutusele Lion’s Mane’i jõud ja koge vähem stressi, paremat tuju ning paremat keskendumisvõimet. See looduslik toidulisand pakub sulle võimaluse tõsta oma vaimset jõudlust ja üldist heaolu.

Fookus ja energia Shroomwelli Lõvilaka toodetes

Lõvilaka suusprei “Brain&Focus” pakub kiiret ja mugavat viisi lõvilaka seene kasulike omaduste nautimiseks. Suusprei vorm võimaldab aktiivainetel kiiresti imenduda, pakkudes selgust ja leevendust stressirohketel hetkedel. Lihtne kasutada ning mugav kaasas kanda – lisaks on sellel meeldiv piparmündi maitse.

Lion`s Mane Focus on tervislik asendus energiajookidele. Ole energiline ning fokuseeritud ilma energiajookide negatiivsete kõrvalmõjudeta. Uuringud on näidanud, et Lõvilaka seen aitab taastada sünaptilist funktsioneerimist, võimendades õppimisvõimet ja suurendades keskendumisvõimet. Joogi valmistamisel on kasutatud üksnes looduslikke koostisaineid – õuna, ingverit ja mett -, mis koos loovad meeldiva maitseelamuse.

Lisa Lõvilaka kasutamine igapäevaellu ja võta seda kui investeeringut oma vaimse ja füüsilise heaolu poole. Loomulikult võtab aega, et näha pikaajalisi tulemusi, kuid järjekindlus tasub end ära. Loo rutiin, mis toetab sinu eesmärki tervislikumalt elada – vali kindel aeg päevas, mil võtad oma Lion`s Mane toidulisandi. Võid seda teha näiteks kohe hommikul, et saada energiline ja terav algus päevale. Mõista, et järjepidevus on võti. Ära oota kohest muutust, vaid keskendu pikaajalisele mõjule. Kui muudad Lõvilaka võtmise osaks oma igapäevases rutiinis, märkad ajapikku paranemist oma kognitiivses võimekuses, vaimses heaolus ja üldises tervises. Enamus Lion`s Mane kasutajad tajuvad esmast mõju pärast 3-4 nädalast kuuri ja mida pikemalt seda tarbida seda tugevamaks mõju ka muutub.

Faktid Lõvilaka kohta.

 1. Ajaloolised kasutusalad: Lõvilakka on Aasias kasutatud sajandeid tervise ja seedetrakti toetamiseks.
 2. Aju tervis: Lõvilakk on tuntud mälu ja kontsentratsiooni parandamise poolest.
 3. Mõjusad ühendid: sisaldab heritsenoone ja erinatsiine, mis soodustavad närvi kasvufaktori tootmist.
 4. Meeleolu toetamine: kasulik ärevuse ja depressiooni vähendamiseks.
 5. Südame tervis: aitab reguleerida kolesteroolitaset ja parandada südamefunktsiooni.
 6. Põletikuvastased omadused: vähendab kroonilist põletikku, leevendades mitmeid haigusi.
 7. Immuunsüsteemi tugevdamine: suurendab keha kaitset patogeenide vastu.
 8. Parem une kvaliteet: täiendab lõvilaka kognitiivseid eeliseid, parandades üldist heaolu.

Tutvu Lion`s Mane toodetega SIIN.