Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

27 nov. 2023

Kuidas meie tinktuure kasutada?

Autor: Shroomwell

Lõvilakk e. Lion’s Mane tinktuuri kasutamine on lihtne ja tõhus viis oma vaimset jõudlust ja üldist heaolu parandada. See looduslik toidulisand, mis toetab aju tööd ja keskendumisvõimet, pakub mitmeid eeliseid, nagu mälu ja õpivõime parandamine, energiataseme tõstmine ja stressi vähendamine ning immuunsüsteemi tugevdamine. Selles artiklis räägime kuidas täpsemalt seda ja teisi tinktuure (Reishi, Shiitake ja Chaga) täpselt kasutada.

Täiskasvanutele soovitatav annus on 2 ml ehk 3 pipetitäit päevas. Tinktuuri võib tilgutada otse keele alla või lisada kohvi, tee või smuuti sisse. Alla 12-aastastele lastele ei ole tinktuur soovitatav. Oluline on järgida päevase tarbimise soovitusi ja mitte ületada ettenähtud annust. Toidulisandit ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana, ja selle kasutamisel tuleks järgida tervislikku elustiili.

Shroomwelli tinktuurid.

Tinktuuri säilivusaeg suletuna on kaks aastat toatemperatuuril. Pärast avamist tuleks seda hoida külmkapis ja see säilib seal kuni 60 päeva. Tinktuuri eelised pulbrite ja tablettide ees seisnevad kiiremas imendumises, täielikumas ekstraheerimises, kiiremas toimes ning toimeainete efektiivsemas transportimises kehas ja ajus​.

Regulaarse kasutamise korral, umbes 30 ml pudel (3 pipetitäit päevas), peaks üks tinktuuri kestma ligikaudu kaks nädalat. Järjepidevus on võtmetähtsusega, et tunda reaalseid tulemusi, mida tavaliselt hakkate tajuma 3-4 nädala jooksul. Tinktuuri kasutamine peaks olema osa igapäevasest rutiinist, et saavutada pikaajalisi tulemusi oma kognitiivses võimekuses, vaimses heaolus ja üldises tervises.​

Tutvu meie e-poe tootevalikuga SIIN.