Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

18 sept. 2023

Lõvilakk ja sügis – looduse kingitus fookuse ja hea tuju jaoks.

Lion's Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Autor: Shroomwell

Kui lehed muutuvad kuldseks ja õhk jahedamaks, saabub sügis koos oma hallide pilvede ja lühenevate päevadega. Kuid sügisel on ka oma võlu – küpsed viljad, soojust andvad joogid ja looduse sügavates toonides värvipalett. Ent kuidas säilitada selget meelt ja positiivset energiat sel muutuval aastaajal? Üheks võimaluseks on pöörata pilk looduse enda poolt pakutavatele kingitustele. Täna räägime ühest erilisest seenest, mille nimeks on Lion’s Mane ehk lõvilakk.

Lõvilakk – iidne saladus heaoluks

Lõvilakk on ainulaadne seen, mida on traditsioonilises Aasia meditsiinis austatud sajandeid. Tema pehme ja valge tekstuur meenutab lõvilakka või pilve, kuid selle pehme välimuse taga peitub tõeline jõud.

Kognitiivne selgus ja terav fookus

Uuringud on näidanud, et Lion’s Mane sisaldab komponente, mis soodustavad närvi kasvufaktori tootmist ajus. See võib omakorda aidata parandada mälu, kognitiivset funktsiooni ja loovust – kõike, mida vajame sügisese hooaja jooksul tööülesannete lahendamiseks ja uute projektidega alustamiseks.

Positiivsed mõjud meeleolule

Aga selle seenega seotud eelised ei lõppe siin. Lisaks kognitiivsetele kasuteguritele on teadlased leidnud, et Lion’s Mane aitab vähendada ärevust ja depressiooni sümptomeid, tugevdades positiivseid neurotransmittereid ajus. See tähendab, et Lion’s Mane võib olla abiks ka neil päevadel, mil tunneme end veidi allakäinuna või lihtsalt vajame positiivset tõuget.

Lõvilaka e. Lion`s Mane tinktuur

Lõvilaka tinktuur – kuidas see erineb?

Lõvilakka saab tarbida erinevatel viisidel – kapslitena, pulbrina või tinktuurina. Meie kindlasti eelistame tinktuuri. Miks?

  1. Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  2. Paindlik dosaaz: Saate kergesti kohandada oma päevast annust vastavalt vajadusele, lisades paar tilka rohkem või vähem – meie soovitus on 3 pipeti täit päevas.
  3. Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!

Oluline on olla järjepidev – muuda Lõvilaka kasutamine igapäevaseks rutiiniks. Reaalseid tulemusi hakkad tajuma 3-4 nädala jooksul.

Tutvu Lion`s Mane toodetega SIIN