Kõik tellimused kuni aprilli lõpuni Smartpost Itella pakiautomaati TASUTA

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

15.90 

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

Toode baseerub Immuno eliksiiril, millest oleme jätnud välja ravimtaimed, mee ja marjamahlad.

Chaga e. must pässik(Inonotus obliquus) on tuntud kui seente kuningas. Must pässik on olnud tähtsal kohal läbi mitmete kasutusviiside juba aastatuhandeid Soome-Ugri vanade hõimude kultuurist Ameerika Indiaani ja Siberi hõimudeni välja.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

  • Toidulisand musta pässiku ja värskelt pressitud sidrunimahlaga
  • Ilma lisatud säilitusaineteta
  • Sobib veganitele ja diabeetikutele
Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Minu kõige lemmikum Chaga eliksiir, kuna mulle meeldib mõru ja sidrun täiendab maitset suurepäraselt. Chaga eliksiirid on suurepärased neile, kes ei armasta väga magusat või soovivad suhkrut vältida.

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Olen mõnda aega kasutanud erineva maitsega Chaga eliksiire. Maitsed on meeldivad, aga ikka tekib tunne, et tahaks midagi vähem magusat. See eliksiir on just õige maitsega. Sidrun annab mõnusalt maheda maitse eliksiirile. Võin julgelt öelda, et praeguste maitsevalikute juures lemmik.

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Üllatavalt positiivse maitsega, arvasin, et on kibedam/mõrum. Segasin igaks juhuks koduse siirupiga, aga sobib ideaalselt ka puhtalt võtmiseks. Soovitaksin, sest sisaldab nii palju (97.5%) chagat. Aitab minu meelest rahulikumalt ja sügavamalt hingata.

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Konsentreeritud ja hea hinnaklassiga chaga eliksiir. Kui tunnen, et haigus kimbutab, siis tavaliselt tarbin 1/4 kuni 1/2 pudelit päevas ja lükkab igasuguse haiguse tagasi.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I recently tried Chaga Health Basic Elixir as a dietary supplement and was overall impressed with my experience. I found that it provided a noticeable boost to my immune system and helped me to feel more energized and well overall. One of the things I appreciated most about this supplement is that it contains Chaga mushrooms which are known to have anti-inflammatory and antioxidant properties. I also noticed that my digestion seemed to improve while taking it, which was an added bonus. In terms of taste, I would describe it as bitter and earthy, but not terrible. The taste was definitely strong, but it was easy to mix into a smoothie or juice to mask the flavor. Overall, I would recommend Chaga Health Basic Elixir as a health supplement to anyone looking for a boost to their immune system and overall wellness.

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

Musta pässiku ekstrakt (97.2%) (vesi (aqua), must pässik (Inonotus obliquus) (18%)), värskelt pressitud sidrunimahl (Citrus limon) (2%), antioksüdant (L-askorbiinhape).

Energia

27kJ/6kcal

Rasvad

≤ 0.2 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g

Süsivesikud

1.6 g, millest suhkrud 0.3 g

Valgud

0.1 g

Sool

0 g

Päevane kogus 50 ml sisaldab

48.6 ml musta pässiku ekstrakti

Üks annus 25 ml, enne sööki 1-2 x päevas. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus täiskasvanutele 50 ml. 1spl~15ml.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 10 päeva.

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA ARVUSTUS