Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

15.90 
Teeni 0.8 € ShroomWelli boonusraha

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

Tutvustame meie ainulaadset Chaga põhinevat toodet, mis on valmistatud pidades silmas nii veganite kui ka diabeetikute vajadusi. See toode on rikastatud immuno eliksiiriga, millest oleme välja jätnud mee ja marjamahlad, jättes alles vaid Chaga ehk musta pässiku erakordsed omadused.

See on meie kõige naturaalsem toode, kus keskmes on ainult toores Chaga ise.

Chaga, tuntud kui seente kuningas, on märkimisväärse ajaloolise tähtsusega. Must pässik on olnud oluline tervendaja nii Soome-Ugri hõimude, Ameerika indiaanlaste kui ka Siberi rahvaste kultuurides.

C-vitamiiniga

 • C- vitamiin:
  • toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust
  • aitab kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele
  • aitab kaasa normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele
  • aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest, vähendades väsimust

Meie Chaga toidulisand on rikastatud värskelt pressitud sidrunimahlaga, lisades nii maitset kui ka täiendavaid terviseomadusi. Me ei kasuta lisatud säilitusaineid, hoides toote nii looduslikuna kui võimalik.

 • Toidulisand musta pässiku ja värskelt pressitud sidrunimahlaga
 • Ilma lisatud säilitusaineteta
 • Sobib veganitele ja diabeetikutele

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Lisa tagasiside
Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Minu kõige lemmikum Chaga eliksiir, kuna mulle meeldib mõru ja sidrun täiendab maitset suurepäraselt. Chaga eliksiirid on suurepärased neile, kes ei armasta väga magusat või soovivad suhkrut vältida.

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Olen mõnda aega kasutanud erineva maitsega Chaga eliksiire. Maitsed on meeldivad, aga ikka tekib tunne, et tahaks midagi vähem magusat. See eliksiir on just õige maitsega. Sidrun annab mõnusalt maheda maitse eliksiirile. Võin julgelt öelda, et praeguste maitsevalikute juures lemmik.

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Üllatavalt positiivse maitsega, arvasin, et on kibedam/mõrum. Segasin igaks juhuks koduse siirupiga, aga sobib ideaalselt ka puhtalt võtmiseks. Soovitaksin, sest sisaldab nii palju (97.5%) chagat. Aitab minu meelest rahulikumalt ja sügavamalt hingata.

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Konsentreeritud ja hea hinnaklassiga chaga eliksiir. Kui tunnen, et haigus kimbutab, siis tavaliselt tarbin 1/4 kuni 1/2 pudelit päevas ja lükkab igasuguse haiguse tagasi.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I recently tried Chaga Health Basic Elixir as a dietary supplement and was overall impressed with my experience. I found that it provided a noticeable boost to my immune system and helped me to feel more energized and well overall. One of the things I appreciated most about this supplement is that it contains Chaga mushrooms which are known to have anti-inflammatory and antioxidant properties. I also noticed that my digestion seemed to improve while taking it, which was an added bonus. In terms of taste, I would describe it as bitter and earthy, but not terrible. The taste was definitely strong, but it was easy to mix into a smoothie or juice to mask the flavor. Overall, I would recommend Chaga Health Basic Elixir as a health supplement to anyone looking for a boost to their immune system and overall wellness.

CHAGA Elixir Toidulisand Musta pässiku ja Sidrunimahlaga 500ml

Musta pässiku ekstrakt (97.2%) (vesi (aqua), musta pässiku (Inonotus obliquus) viljakeha (18%)), värskelt pressitud sidrunimahl (Citrus limon) (2%), antioksüdant (L-askorbiinhape).

Energia

30kJ/7kcal

Rasvad

< 0.5 g, millest küllastunud rasvhapped 0 g

Süsivesikud

1.8 g, millest suhkrud < 0.3 g

Valgud

< 0.1 g

Sool

0.01 g

Päevane kogus 50 ml sisaldab

48.6 ml musta pässiku ekstrakti, sellest 9 g musta pässikut.

Üks annus 25 ml, enne sööki 1-2 x päevas. Päevaseks tarbimiseks soovitatav kogus täiskasvanutele 50 ml. 1spl~15ml.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 10 päeva.

Sarnased tooted

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?