Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

“Fookus & Äratus” Kombo – Chaga & Lion’s Mane

34.90 

-12%

1 tinktuuri hind kombona ostes 17.45 €

 

Chaga ja Lion’s Mane – Parim äratus koos seentega.

 

– Chaga e. must pässik(Inonotus obliquus) on tuntud kui seente kuningas. Must pässik on olnud tähtsal kohal läbi mitmete kasutusviiside juba aastatuhandeid Soome-Ugri vanade hõimude kultuurist Ameerika Indiaani ja Siberi hõimudeni välja.

– Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmik(Hericium erinaceus) on seenemaailma tuntuim esmavalik. Jaapani keeles kutsutakse Yamabushitake‘ks ehk mägede munkade seeneks. Teadaolevalt keetsid mungad seenest teed meditatsioonide ajal tarvitamiseks.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

  • Tilguta tinktuuri otse pipetist keele alla
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse
Shalini Mody

Shalini Mody

Treener ja GraceFiti asutaja

Lion’s mane on ainukene toidulisand, mida olen kasutanud väga lojaalselt juba mõnda aega. See on tõepoolest ainukene asi, mille võtmisel tunnen, kui palju fokusseeritum ja produktiivsem ma olen. Kui paljud teised asjad on pikema aja toimelised ja ehk mõju kaudsem, siis Lion’s Mane on tõesti tuntav. Olen soovitanud väga paljudele ja soovitan ka edaspidi!

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Üldine füüsiline ja vaimne heaolu on läinud paremaks kõiki tooteid kasutades. Mõistus on selgem, enesetunne ühtlasem (varem kimbutasid mind tujukõikumised ja füüsilise enesetunde kõikumised seoses autoimmuunse haigusega). Küll aga pean tõdema, et kaks teist Lions Mane’i toodangut on minu puhul mõjunud kuidagi tugevamalt (üks on mingi soome bränd).

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Kui on vaja meelde jätta suurel hulgal teksti, siis Lion’s Mane on kindel abiline. Ei tea, kas see tuleb lihtsalt tulisest soovist uskuda või see ikka ka päriselt toimib, aga alati kui seda võtan, siis tunnen kõrgendatud keskendumistunnet ja seda kui produktiivne ma suudan olla. Maitse tundub veidi mahedam, kui teistel tinktuuridel.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera

Not Your Average Coffee asutaja

Kasutan ise seda hommikul kohvis koos teiste fookust toetavate toidulisanditega ja vahe on märgatav. Tegin ka oma sõbranna peal testi, ning andsin talle koolitöö tegemiseks kohvitassi Lion Mane tinktuuri ja muuga ning ta sai kogu töö 2tunniga tehtud ja palub iga kord kohtudes, et ikka oma tinktuurid kaasa võtaksin. Töötab 😉

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Lion’s Mane, Chaga tinktuurid ja kohv on ideaalne kombinatsioon produktiivseks ja energiarikkaks päevaks. Soovitan seda kombinatsiooni kõigile, kes soovivad tervislikku looduslikku abimeest toetamaks produktiivset päeva.

Nele

Nele

Juuksur ja toitumisnõustaja

Hoian Chaga tinktuuri kogu aeg käekotis, et oleks võtta just sellel hetkel, kui tunnen, et haigus tahab ligi hiilida ja enamasti kohe reageerides olen terveks jäänud. Rahvarohketes kohtades olen võtnud 2-4 pipetitäit profülaktikaks, et immuunsust tugevana hoida.

“Fookus & Äratus” Kombo – Chaga & Lion’s Mane

Chaga e. musta pässiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Musta pässiku ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), musta pässiku (Inonotus obliquus) viljakeha), etanool.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

Chaga ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml musta pässiku ekstrakti, sellest 320 mg on must pässik.

Lion's Mane ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml lõvilakk-korallnarmiku ekstrakti, sellest 518 mg on lõvilakk-korallnarmik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE