Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Reishi 4-pakk Kombo

59.90 
Earn 3.00 Reward Points

-25%
Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml
4 x Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

 

1 tinktuuri hind kombona ostes 14.98 €

 

Reishi ehk lakkvaabik – vägev looduslik tervendaja, mis on oma võimsaid omadusi inimkonnale pakkunud üle 2000 aasta. Pärineb see rikas ja müstiline seen antiikse Aasia sügavatest metsadest, kus ta on igipõliselt olnud au sees kui pärl tervishoiutraditsioonides.

Reishi, mille Hiina nimi “Ling Zhi” tõlgib endasse midagi nii ilusat kui “elujõu eliksiir”, on enam kui pelgalt seen. Tegemist on elutähtsa tervendajaga, mille võimekusest on Aasia meditsiinitraditsioonid ammu teadlikud olnud. Tänu oma ainulaadsetele omadustele, mis toetavad nii immuunsüsteemi kui ka aitavad säilitada terve vereringe, on Reishi ületanud kultuuride piire ning muutunud üheks maailma populaarseimaks tervisetoodete koostisosaks.

Reishi pole ainult kehale vajalik, vaid on ka hingele tõeline kingitus. Reishi seene põletikuvastased omadused aitavad leevendada stressi ning soodustavad lõõgastust ja rahulikku und, eriti kui võtad seda regulaarselt enne magamaminekut. Tänu sellele on Reishi e. lakkvaabik suurepärane looduslik abivahend neile, kes soovivad toetada oma vaimset heaolu, rahulikumat meelt ja üldist elukvaliteeti.

Seega, kas sa oled terviseentusiast, kes otsib looduslikke viise oma heaolu toetamiseks, või lihtsalt keegi, kes tahab oma igapäevaellu lisada natuke looduslikku võimsust, on Reishi – see antiikse Aasia tervishoiutraditsioonide pärl – just see, mida sa vajad. Andke oma kehale, mõistusele ja hingele kingitus – valige Reishi.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Tinktuurid – võimas alternatiiv pulbrile ja tablettidele.

Ekstraheerimine on protsess, mida kasutatakse mitmesuguste looduslike toodete, sealhulgas meditsiiniliste seente puhul, et eraldada ja saada kätte nende väärtuslikud koostisosad. See on keeruline protsess, kus kasutatakse erinevaid meetodeid ja tehnoloogiaid.

Meie kasutatav topelt ekstraheerimise protsess on täpsem variant, kus kasutatakse nii alkoholi kui ka vett, et lõhustada seenerakke ja ekstraheerida nendest maksimaalne hulk kasulikke aineid. Alkohol lõhustab ja avab rakkude seinastruktuure, vabastades seeläbi seene sisemised väärtuslikud komponendid. Alkoholi kogus tinktuuris on väga väike ja täidab ainult toimeainete transpordi eesmärki.

Oleme kindlad, et parim viis seente kasulike omaduste omastamiseks on tinktuuri vorm. Miks?

Lihtne – tinktuurid pakuvad märkimisväärseid eeliseid, mida pulbrid ja tabletid lihtsalt ei suuda pakkuda.

  • Kiirem imendumine: Tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  • Täielik ekstraheerimine: Tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
  • Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
  • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Need on põhjused, miks soovitame ja eelistame tinktuuride vormi. Oleme veendunud, et nii saate seente tervisele kasulikke omadusi kõige paremini ära kasutada!

  • Lisa 3 pipetitäit otse keele alla.
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml lakkvaabiku ekstrakti, sellest 207 mg on lakkvaabik.

Lisa tagasiside

siim.jogisuu

Võtsin ühel korral õhtul, võimalik, et andis liiga palju särtsu ja oli natuke raske uinuda. Hommikul võttes idekas!

Anna k.

Olen rahul! Aitas taastada energia ja pideva väsimusega võidelda.

mihkel

Enesetunne on parem ja olen rohkem välja puhanud, sest magan paremini, kasutan kindlasti edasi.

Marek

olen tunduvalt vähem närvilisem ja uni ka parem, julgen soovitada

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Sarnased tooted

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?