Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Shroomwell Cordyceps ekstrakt 30ml

19.90 
Earn 1.00 Reward Points

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Shroomwell Cordyceps ekstrakt 30ml

 • Korditsepsi (Cordyceps Sinensis) ekstrakt toidulisand
 • Roheinnovatsioon seentega:
  • Korditseps ( Cordyceps Sinensis) on tuntud hiina traditsioonilises meditsiinis juba üle 5000 aasta. Traditsioonilises hiina meditsiinis peeti Korditsepsi kõikvõimsaks seeneks, mis aitas organismi erinevaid protsesse toetada, kehast toksiine väljutada ja anda lisaenergiat keha võimekuse parandamiseks.
  • Korditseps on tuntud kui rakusisese energia vahetuse parandaja ja vere hapniku varustuse suurendaja, parandades seeläbi loomulikku vastupidavust.
 • Vegansõbralik
 • GMO vaba
 • Ei sisalda säilitusaineid

 

Säilitamine: suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni
30 päeva.
Parim enne kuupäev etiketil.
Tootja: Shroomwell OÜ, Jõe 1, Tõrva, 68604 Valga county, Estonia
Toode: Eesti toode.
Maht: 30ml

Tinktuuride eelised pulbrite/tablettide ees:

 • Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
 • Täielik ekstraheerimine: tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
 • Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
 • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Seega, tinktuurid on seente kasulikkuse kõige tõhusam kasutusvorm.

Oluline on olla järjepidev – muuda Korditseps kasutamine igapäevaseks rutiiniks. Reaalseid tulemusi hakkad tajuma 3-4 nädala jooksul.

Päevane kogus 2ml ehk 3 pipetitäit sisaldab 1.9 ml korditsepsi ekstrakti, sellest 1000 mg on korditseps.

Täiskasvanutele üks annus 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse. Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Korditsepsi ekstrakt 99.9% (vesi (aqua), korditsepsi ehk Hiina
kedristõlviku (Cordyceps Sinensis) viljakeha), etanool.

Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Lisa tagasiside
Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Sarnased tooted

Sarnased tooted hetkel puuduvad

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?