Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Lõvilakk FOCUS karastusjook – parem energia, parem fookus!

14.94 57.36 

Lion`s Mane seen kui värskendav jook? Absoluutselt! Värskus igale maitsele.

Tule tutvu imejoogiga, mis äratab Sinu meeled ellu ja annab sulle elujõudu! Tutvusta oma kehale midagi võrratut – meie uus Lion’s Mane (tuntud ka kui lõvilakk) funktsionaalne jook!

Miks valida Shroomwell FUNGIFOCUS funktsionaalne jook?

🥤Tervislik alternatiiv ernergiajookidele: Unusta energiajoogid – Shroomwell FUNGIFOCUS on looduslik ja tervislik alternatiiv, mis annab Sulle särtsu ilma kahjulike kõrvalmõjudeta.
🧠 Fokusseeritud nagu lõvi: Uuringud on näidanud, et lõvilaka seen aitab taastada sünaptilist funktsioneerimist, võimendades õppimisvõimet ja suurendades keskendumisvõimet. Anna oma ajule see eelis ja koge täielikku fookust ja jõudu.
🌟 Kuninglik maitse: Shroomwell FUNGIFOCUS on tõeliselt kuninglik. Mitte lihtsalt seenejook, vaid maailma maitsevaim seenejook! Las see erakordne maitseelamus vallutab Sinu maitsemeeli.
🎯 Energia otse savannilt: Tunne täis looduslikku energiat, justkui oleksid savanni kuningas. Tekita endale see tõuge, mida vajad, et püsida terve päev jõulisena!
🌿 Looduse valik: Lõvilakaseen ja hoolikalt valitud koostisosad loovad võimsa kombinatsiooni, et ergutada su energiat ja teravustada su meeli.

Lion’s Mane, tuntud ka kui lõvilakk – toetab aju tööd ja keskendumisvõimet. Uuringud on näidanud, et selle koostisosad aitavad kasvatada närvisünapse ja ajurakke ehk vanusest tulenevat aju degeneratsiooni protsesse aitab see pidurdada või isegi ümber pöörata.

  • Parandab mälu ja keskendumisvõimet: Lion’s Mane aitab suurendada mälu võimekust ning parandada keskendumisvõimet. See aitab sul olla teravam ja produktiivsem igapäevaste ülesannete täitmisel.
  • Tõstab õpivõimet ja lihtsustab uue info omastamist: Lõvilakk toetab õpivõimet ja aitab sul lihtsamalt omastada uut informatsiooni – eriti kasulik õppimis- või tööperioodidel, kus pead olema infole avatud ning omastama uusi teadmisi.
  • Tõstab energiataset ja vähendab stressi: Lion’s Mane aitab suurendada energiataset ja samal ajal vähendada stressi. Ole energilisem ja rahulikum!
  • Toetab immuunsüsteemi tööd: Lisaks aju funktsioonide toetamisele toetab Lion’s Mane ka immuunsüsteemi. Su keha on tugevam ja vastupidavam erinevate haiguste ja nakkuste vastu.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Hind sisaldab pandipakendi panti 6×0,10€ / 24×0,10€, mis tagastatakse taara tagastamisel pakendiringlusse.

Lisa tagasiside

Lõvilakk FOCUS karastusjook – parem energia, parem fookus!

Vesi, magusa õunamahla kontsentraat (Malus domestica) (9.4%), mesi (4.1%), ingver (Zingiber ocinale Roscoe) (1.4%), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha, antioksüdant (L-askorbiinhape).

Energia

171kJ/40kcal

Rasvad

0 g, millest küllastunud rasvhapped 0g

Süsivesikud

9.8g, millest suhkrud 9.2 g

Valgud

0.2 g

Sool

0g

Parima maitseelamuse saamiseks tarbida külmalt.

Suletult säilib toatemperatuuril.

Sarnased tooted

Heili

Tänud mõnusa ergutava ja janu kustutava toote eest! Lisaks veel hea tervis ja parem mälu :)! Üks väike "viga" on, sõltuvusse võib jääda :). Minule meeldib ja loodan ka kodupoest seda leida, et saaks osta just siis, kui vaja ning ei ole vaja koguseid panipaika ette tellida.

Triin

Aitäh, selle mõnusa toote ilmale toomise eest. Meeldiv maitse, kõik komponentide osas paistab ka igati viisakas ja sõbralik, mis on konkreetselt mulle väga oliline. Läbipaistvus ja kvaliteet. Loodan, et toodet saab leida varsti ka kaubandusest. Sellisel juhul olen kindel haaraja 💚

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?