Tellimused alates 39€ Eesti pakiautomaati TASUTA

“Vaimu Värskus” – lõvilaka ja reishi superkombo

149.00 
Earn 7.45 Reward Points

-26%

1 toote hind kombona ostes 14.90 €

 

4 x Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml
4 x Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml
1 x Hea Une Suusprei “SleepWell” 30ml
1 x Rahustava Toimega Suusprei “StressStop” 30ml

 

 • Lion’s Mane: Mägede munkade tervise saladus. Lion’s Mane ehk lõvilakk-korallnarmik on tuntud oma võime poolest parandada fookust ja ajutegevust. Lõvilakk on üks kõige populaarsemaid seeneekstrakte nii alternatiivses kui ka traditsioonilises tervishoius. Lions Mane toetab aju tööd ja keskendumisvõimet – uuringud on näidanud, et selle koostisosad aitavad kasvatada närvisünapse ja ajurakke ehk vanusest tulenevat aju degeneratsiooni protsesse aitab see pidurdada või isegi ümber pöörata.
 • Reishi: Antiikse Aasia tervishoiutraditsioonide pärl. Reishi e. lakkvaabik, tuntud ka kui “Ling Zhi” ehk elujõu eliksiir, on üle 2000 aasta olnud oluline osa Aasia tervishoiupraktikates. Tänu oma võimele toetada immuunsüsteemi ja säilitada terve vereringe, on Reishi seened üks populaarsemaid tervisetoodete koostisosi. Reishi on tuntud stressi alandaja ja toetab ka rahulikku und kui võtad seda õhtuti.

Tinktuurid – võimas alternatiiv pulbrile ja tablettidele.

Ekstraheerimine on protsess, mida kasutatakse mitmesuguste looduslike toodete, sealhulgas meditsiiniliste seente puhul, et eraldada ja saada kätte nende väärtuslikud koostisosad. See on keeruline protsess, kus kasutatakse erinevaid meetodeid ja tehnoloogiaid.

Meie kasutatav topelt ekstraheerimise protsess on täpsem variant, kus kasutatakse nii alkoholi kui ka vett, et lõhustada seenerakke ja ekstraheerida nendest maksimaalne hulk kasulikke aineid. Alkohol lõhustab ja avab rakkude seinastruktuure, vabastades seeläbi seene sisemised väärtuslikud komponendid. Alkoholi kogus tinktuuris on väga väike ja täidab ainult toimeainete transpordi eesmärki.

Oleme kindlad, et parim viis seente kasulike omaduste omastamiseks on tinktuuri vorm. Miks?

Lihtne – tinktuuridel on märkimisväärsed eelised, mida pulbrid ja tabletid lihtsalt ei suuda pakkuda.

 • Kiirem imendumine: tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
 • Täielik ekstraheerimine: tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
 • Kiirem toime: alkoholi rolli tõttu ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
 • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Need on põhjused, miks soovitame ja eelistame tinktuuride vormi. Oleme veendunud, et nii saate seente tervisele kasulikke omadusi kõige paremini ära kasutada!

 • Lisa 3 pipeti täit otse keele alla.
 • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Sleepwelli toidulisand on spetsiaalselt loodud toetama tervislikku und ja parandama unekvaliteeti. Selle koostises leiduvad looduslikud koostisosad pakuvad mitmeid kasulikke omadusi, mis aitavad kehal ja meelel lõõgastuda ning saavutada paremat unekogemust.

 • Reishi e. lakkvaabik on üks SleepWelli olulistest koostisosadest, millel on tuntud immunoloogilist kaitset ja vereringet toetavad omadused. Selle seeneekstrakt aitab kehal saavutada loomulikku tasakaalu ning tugevdab immuunsüsteemi, mis omakorda aitab tagada hea une ja üldise tervise.
 • Aedmeliss ja lavendel on teised taimed, mida Sleepwelli toidulisand sisaldab. Nende taimede rahustavad omadused aitavad lõõgastuda ning rahulikult uinuda. Nende looduslike ekstraktide lisamine toidulisandisse võib aidata leevendada stressi, ärevust ja une häirivaid tegureid, luues seeläbi ideaalsed tingimused sügavaks ja taastavaks uneks.
 • Melatoniin on oluline hormoon, mis reguleerib une ja ärkveloleku tsüklit. Sleepwelli toidulisand sisaldab ka melatoniini, mis aitab lühendada uinumiseks kuluvat aega ning leevendada väsimust, mis võib tekkida ajavööndi vahetusest või muudest uneprobleemidest. Melatoniin toetab keha loomulikku rütmi ning aitab tagada rahulikumad ja taastavamad unetunnid.

StressStop toidulisand Reishi e. lakkvaabiku, piparmündi, ashwagandha, stevia, vitamiin B6 ja B12-ga.

Ashwagandha:

 • aitab kaasa optimaalsele lõõgastumisele
 • aitab sul taastuda stressirohketest sündmustest
 • aitab säilitada emotsionaalset stabiilsust
 • toetab vaimsete pingete ja ärevuse perioodidel

Reishi e. Lakkvaabik:

 • aitab kaasa loomulikule immunoloogilisele kaitsele ja vereringele

Vitamin B6 ja B12:

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml;
Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml:

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Hea Une Suusprei “SleepWell” 30ml:

Loksuta ning pumpa pihustit mõned korrad enne esmast kasutust. Peale kasutust aseta kork peale tagasi. Ummistumise korral loputa pihustit.

Soovituslik annus:
Täiskasvanud: 5 pihustust enne uinumist keele alla või põse siseküljele. Soovituslik kuuri pikkus 2 nädalat ja minimaalne periood kahe kuuri vahel 2 nädalat. Reisimisest tingitud ajavööndivahetuse väsimuse leevendamiseks kasuta esimesel reisipäeval ning paaril päeval peale sihtkohta saabumist enne magama minekut.
5 pihustust sisaldab: 200 mg Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), 1.9 mg melatoniin, 50 mg L-Theaniin, 50 mg Aedmelissi lehe ekstrakt (Melissa officinalis), 0.5 mg Lavendeli eeterlik õli (Lavandula angustifolia).

NB! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada soovitatavat päevast annust. Mitte alla 18 aastastele lastele.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstud otsese päikesevalguse eest.

Rahustava Toimega Suusprei “StressStop” 30ml:

Soovituslik annus:
Täiskasvanud: 5 pihustust päevas sisaldab: 200 mg Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), 50 mg Ashwagandha ekstrakt (Withania somnifera), 7 mg (500%*) Vitamiin B6 (püridoksiin HCl), 250 μg (10 000% *) Vitamiin B12 (metüülkobalamiin).
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

NB! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada soovitatavat päevast annust. Mitte alla 3 aastastele lastele.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstud otsese päikesevalguse eest.

Lion’s Mane e. lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lõvilakk-korallnarmiku ekstrakt 99.9% (vesi(aqua), lõvilakk-korallnarmiku (Hericium erinaceus) viljakeha), etanool.

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Hea Une Suusprei “SleepWell” 30ml:
Puhastatud vesi, Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), glütserool (niiskusesäilitaja), ksülitool (niiskusesäilitaja), L-Theaniin, Aedmelissi lehe ekstrakt (Melissa officinalis), stevioolglükosiidid (magusaine), sidrunhape (happesuse regulaator), kaaliumsorbaat (säilitusaine), ksantaankummi (paksendaja), melatoniin, piparmündi eeterlik õli (Mentha arvensis), Lavendeli eeterlik õli (Lavandula angustifolia).

Laktoosi, gluteeni ja GMO vaba. Sobib veganitele.

Rahustava Toimega Suusprei “StressStop” 30ml:
Puhastatud vesi, Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), glütserool (niiskusesäilitaja), ksülitool (niiskusesäilitaja), Ashawagandha juure ekstrakt (Withania somnifera), stevioolglükosiidid (magusaine), Vitamin B6 (püridoksiin HCl), Vitamin B12 (metüülkobalamiin), kaaliumsorbaat (säilitusaine), sidrunhape (happesuse regulaator), ksantaankummi (paksendaja), piparmündi eeterlik õli (Mentha arvensis), magusapelsini eeterlik õli (Citrus sinensis).

Laktoosi, gluteeni ja GMO vaba. Sobib veganitele.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

Lion's Mane ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml lõvilakk-korallnarmiku ekstrakti, sellest 518 mg on lõvilakk-korallnarmik.

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

1.9 ml lakkvaabiku ekstrakti, sellest 207 mg on lakkvaabik.

Soovituslik annus: Täiskasvanud: 5 pihustust enne uinumist sisaldab:

Hea Une Suusprei "SleepWell" 30ml

200 mg Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), 1.9 mg melatoniin, 50 mg L-Theaniin, 50 mg Aedmelissi lehe ekstrakt (Melissa officinalis), 0.5 mg Lavendeli eeterlik õli (Lavandula angustifolia).

Rahustava Toimega Suusprei "StressStop" 30ml

200 mg Lakkvaabiku ekstrakt (Ganoderma lucidum), 50 mg Ashwagandha ekstrakt (Withania somnifera), 7 mg (500%*) Vitamiin B6 (püridoksiin HCl), 250 μg (10 000% *) Vitamiin B12 (metüülkobalamiin).

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Lisa tagasiside
Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Sarnased tooted

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?