Kõik tellimused kuni aprilli lõpuni Smartpost Itella pakiautomaati TASUTA

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

19.90 

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Reishi e. lakkvaabik(Ganoderma lucidum) on Hiina traditsioonilises meditsiinis teada “Ling Zhi” nime all st. elujõu eliksiir. Seent on aasiamaades kasutatud juba üle 2000 aasta. Aitab kaasa loomulikule immunoloogilisele kaitsevõimele ja terve vereringe säilitamisele.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

  • Tilguta tinktuuri otse pipetist keele alla
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Olen märganud, et Reishit koos C-vitamiiniga võttes on läinud unenöod värvilisemaks ja uni sügavamaks. See on aidanud mul vähendada stressi ja prandanud und.

Kaia

Kaia

Kommunikatsiooniekspert

Olen kehv magaja. Emana on unetunnid alati arvel ja tavaliselt ärkan iga hääle peale. Kuigi lapsed ei ole enam väikesed, rändab noorem öösiti tütar endiselt minu ja abikaasa tuppa. Seetõttu on mu uni katkendlik. Aga kui hakkasin õhtuti Reishi tilku võtma, on uni tunduvalt kvaliteetsem. See tõepoolest toimib. Mida ma veel enda puhul olen märganud, on see, et näen alati unenägusid, kui tinktuuri tarbin. Reisi tinktuur on looduslik alternatiiv igasugustele tablettidele. Tõesti julgen soovitada, kes igatsevad sügavamat ja kvaliteetsemat und.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera

Not Your Average Coffee asutaja

Tarvitasin õhtul Reishit koos C-Vitamiiniga ja ei osanud oodata, et see tõesti töötab. Pole väga ammu unenägusid näinud ning äkki hakkasid need tekkima ning muutusid väga värviliseks ja elavaks. Ning hommikul tunnen end puhanuna! Huvitav tööriist, mis annab unenägudele n-ö “arhitektuuri” juurde.

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Kuna minu und iseloomustab sage öine ärkamine ja seejärel pikk uinumise aeg, siis lausa uskumatu- peale esimest manustamist olen maganud terved ööd ärkamata. Hommikul ärgates olen väljapuhanud. Maitse osas on tunda tugevat seene maitset, aga mind see ei häiri. Kindlasti soovitan neile, kellel on probleeme öiste ärkamistega.

Mia Brit Ots

Mia Brit Ots

Remarketing Specialist / Creative Marketeer

Reishi tinktuuri kasutasin stressirohkel perioodil unekvaliteedi parandamiseks – segasin 3-4 tilka õhtul tee sisse. Ei tea, kas oli kõikide heade asjade kokkulangemine, aga nendel öödel magasin sel perioodil oluliselt rahulikumalt. Samuti oli hommikul kergem olemine. Soovitan sellisteks „ebatavalisteks“ perioodideks seda tinktuuri endal kapis hoida, ja selliseid perioode tuleb vist küll kõigil ette 🙂

Shalini Mody

Shalini Mody

Treener ja GraceFiti asutaja

Rasked aastad toovad paraku ka väga palju ärevust, muremõtteid ja väsinud olemist, kui une puudumist. Olen teinud endale unerituaali ja üks osa on reishi kasutamine. Tunnen taaskord, et uni on palju magusam – lausa nii, et hommikul on raske ärgata :))

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Pärastlõunane / õhtune salajane häkk, mis aitab kehal ennast maha laadida. Unekvaliteet on oluliselt paranenud ja unenäod on tagasi tulnud. Mõnikord nii värvilised, et hommikul ärgates paneb muhelema.

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Maitses on tunda veidi lagritsat. Kuna reishi aitab lõdvestuda ja rahuneda, siis võtsingi seda enamasti õhtuti enne magama minemist. Neil hommikutel tundisn, et ärkasin rohkem puhanuna. Kuna räägitakse, et reishi tugevdab samuti immuunsüsteemi ja kaitseb keha viiruste eest, siis usun, et Reishi ja Chaga koos aitasid mul viiruskuud üle elada kui kõik ümberringi olid haiged.

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Väga rahul! Reishi on tinktuuridest ilmselt minu lemmik – olen väga eristunult tundnud seda, kui lähen magama ja võtan reishit. On olnud õhtuid, kus teadlikult kõigepealt ei võta ja siis tunnen, et oleks vaja miskit, mis unele aitaks paremini. Reishi on tõesti toiminud ja öösiti on peale selle tarvitamist uni palju magusam.

Mees ikoon tagasisidedele

Tõnis Särekanno

Kõige tuntavam mõju minule, võtsin õhtuti ennem magama minekut topeltannuse koos 500mg C vitamiiniga ja väga sügavad ja kosutavad ööuned olid seejärel. Reeglina ma unenägusid ei mäelta aga sellega olid unenäod väga mahedad ja hommikul oli äragates enesetunne värske. Seda soovitaks kõigile, kellel ööunega on probleeme.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I have personally had great experiences with reishi mushroom extract. I have found that it has a calming effect on both my mind and body, making it easier for me to fall asleep and stay asleep. I also have noticed that my dreams have become more vivid, which is a nice added bonus. I highly recommend reishi mushroom extract for anyone who struggles with restful sleep or would like to enhance their dream experiences.

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml lakkvaabiku ekstrakti, sellest 207 mg on lakkvaabik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA ARVUSTUS