Tellimused alates 29€ Eesti pakiautomaati TASUTA

Reishi e. lakkvaabik – parem uni ja vähem stressi

19.90 
Teeni 1 € ShroomWelli boonusraha

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml

Reishi ehk lakkvaabik – vägev looduslik tervendaja, mis on oma võimsaid omadusi inimkonnale pakkunud üle 2000 aasta. Pärineb see rikas ja müstiline seen antiikse Aasia sügavatest metsadest, kus ta on igipõliselt olnud au sees kui pärl tervishoiutraditsioonides.

Reishi, mille Hiina nimi “Ling Zhi” tõlgib endasse midagi nii ilusat kui “elujõu eliksiir”, on enam kui pelgalt seen. Tegemist on elutähtsa tervendajaga, mille võimekusest on Aasia meditsiinitraditsioonid ammu teadlikud olnud. Tänu oma ainulaadsetele omadustele, mis toetavad nii immuunsüsteemi kui ka aitavad säilitada terve vereringe, on Reishi ületanud kultuuride piire ning muutunud üheks maailma populaarseimaks tervisetoodete koostisosaks.

Reishi pole ainult kehale vajalik, vaid on ka hingele tõeline kingitus. Reishi seene põletikuvastased omadused aitavad leevendada stressi ning soodustavad lõõgastust ja rahulikku und, eriti kui võtad seda regulaarselt enne magamaminekut. Tänu sellele on Reishi e. lakkvaabik suurepärane looduslik abivahend neile, kes soovivad toetada oma vaimset heaolu, rahulikumat meelt ja üldist elukvaliteeti.

Seega, kas sa oled terviseentusiast, kes otsib looduslikke viise oma heaolu toetamiseks, või lihtsalt keegi, kes tahab oma igapäevaellu lisada natuke looduslikku võimsust, on Reishi – see antiikse Aasia tervishoiutraditsioonide pärl – just see, mida sa vajad. Andke oma kehale, mõistusele ja hingele kingitus – valige Reishi.

Tinktuurid – võimas alternatiiv pulbrile ja tablettidele.

Ekstraheerimine on protsess, mida kasutatakse mitmesuguste looduslike toodete, sealhulgas meditsiiniliste seente puhul, et eraldada ja saada kätte nende väärtuslikud koostisosad. See on keeruline protsess, kus kasutatakse erinevaid meetodeid ja tehnoloogiaid.

Meie kasutatav topelt ekstraheerimise protsess on täpsem variant, kus kasutatakse nii alkoholi kui ka vett, et lõhustada seenerakke ja ekstraheerida nendest maksimaalne hulk kasulikke aineid. Alkohol lõhustab ja avab rakkude seinastruktuure, vabastades seeläbi seene sisemised väärtuslikud komponendid. Alkoholi kogus tinktuuris on väga väike ja täidab ainult toimeainete transpordi eesmärki.

Oleme kindlad, et parim viis seente kasulike omaduste omastamiseks on tinktuuri vorm. Miks?

Lihtne – tinktuurid pakuvad märkimisväärseid eeliseid, mida pulbrid ja tabletid lihtsalt ei suuda pakkuda.

  • Kiirem imendumine: Tinktuurid imenduvad otse suu limaskesta kaudu, vältides nii seedesüsteemi, mis võib toimeained lagundada või nende efektiivsust vähendada. Tulemuseks on kiirem ja tõhusam omastamine!
  • Täielik ekstraheerimine: Tänu topelt ekstraheerimise protsessile (alkoholi ja veega) saame me kätte rohkem väärtuslikke toimeaineid kui pulbrilistes või tablettides versioonides. See tähendab rohkem kasu teie tervisele!
  • Kiirem toime: tänu alkoholi rollile ekstraheerimisprotsessis ja vereringes, saabub tinktuuride toime kiiremini. Teisisõnu, tunnete toimet varem!
  • Transport kehas ja ajus: alkohol ei aita mitte ainult kaasa toimeainete kiirele transportimisele, vaid aitab neil ka lihtsamalt ületada aju-vere-barjääri – kasulikud toimeained jõuavad kiiremini ja lihtsamalt meie ajju.

Need on põhjused, miks soovitame ja eelistame tinktuuride vormi. Oleme veendunud, et nii saate seente tervisele kasulikke omadusi kõige paremini ära kasutada!

  • Lisa 3 pipeti täit otse keele alla.
  • Tinktuuri võib ka lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse, see ei mõjuta selle tulemust ega olemust.

Vaata viimast meditsiiniseente PubMed teadusuuringute kokkuvõtet siit.

Reishi e. lakkvaabiku ekstrakt, toidulisand 30ml:
Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Lisa tagasiside

TELLI ROHKEM JA SÄÄSTA

-13%

Osta 2tk ja säästa

19.90 €17.45 €

Kokku: 39.80 €34.90 €

Jürgen Jürgenson

Jürgen Jürgenson

Ettevõtja ja DJ

Olen märganud, et Reishit koos C-vitamiiniga võttes on läinud unenöod värvilisemaks ja uni sügavamaks. See on aidanud mul vähendada stressi ja prandanud und.

Kaia

Kaia

Kommunikatsiooniekspert

Olen kehv magaja. Emana on unetunnid alati arvel ja tavaliselt ärkan iga hääle peale. Kuigi lapsed ei ole enam väikesed, rändab noorem öösiti tütar endiselt minu ja abikaasa tuppa. Seetõttu on mu uni katkendlik. Aga kui hakkasin õhtuti Reishi tilku võtma, on uni tunduvalt kvaliteetsem. See tõepoolest toimib. Mida ma veel enda puhul olen märganud, on see, et näen alati unenägusid, kui tinktuuri tarbin. Reisi tinktuur on looduslik alternatiiv igasugustele tablettidele. Tõesti julgen soovitada, kes igatsevad sügavamat ja kvaliteetsemat und.

Kevad Belle Saarepera

Kevad Belle Saarepera

Not Your Average Coffee asutaja

Tarvitasin õhtul Reishit koos C-Vitamiiniga ja ei osanud oodata, et see tõesti töötab. Pole väga ammu unenägusid näinud ning äkki hakkasid need tekkima ning muutusid väga värviliseks ja elavaks. Ning hommikul tunnen end puhanuna! Huvitav tööriist, mis annab unenägudele n-ö “arhitektuuri” juurde.

Naine ikoon tagasisidedele

Lea

Õpetaja

Kuna minu und iseloomustab sage öine ärkamine ja seejärel pikk uinumise aeg, siis lausa uskumatu- peale esimest manustamist olen maganud terved ööd ärkamata. Hommikul ärgates olen väljapuhanud. Maitse osas on tunda tugevat seene maitset, aga mind see ei häiri. Kindlasti soovitan neile, kellel on probleeme öiste ärkamistega.

Mia Brit Ots

Mia Brit Ots

Remarketing Specialist / Creative Marketeer

Reishi tinktuuri kasutasin stressirohkel perioodil unekvaliteedi parandamiseks – segasin 3-4 tilka õhtul tee sisse. Ei tea, kas oli kõikide heade asjade kokkulangemine, aga nendel öödel magasin sel perioodil oluliselt rahulikumalt. Samuti oli hommikul kergem olemine. Soovitan sellisteks „ebatavalisteks“ perioodideks seda tinktuuri endal kapis hoida, ja selliseid perioode tuleb vist küll kõigil ette 🙂

Shalini Mody

Shalini Mody

Treener ja GraceFiti asutaja

Rasked aastad toovad paraku ka väga palju ärevust, muremõtteid ja väsinud olemist, kui une puudumist. Olen teinud endale unerituaali ja üks osa on reishi kasutamine. Tunnen taaskord, et uni on palju magusam – lausa nii, et hommikul on raske ärgata :))

Silver Laus

Silver Laus

Tegevjuht / Biohäkker

Pärastlõunane / õhtune salajane häkk, mis aitab kehal ennast maha laadida. Unekvaliteet on oluliselt paranenud ja unenäod on tagasi tulnud. Mõnikord nii värvilised, et hommikul ärgates paneb muhelema.

Tiina Kullamaa

Tiina Kullamaa

Treener

Maitses on tunda veidi lagritsat. Kuna reishi aitab lõdvestuda ja rahuneda, siis võtsingi seda enamasti õhtuti enne magama minemist. Neil hommikutel tundisn, et ärkasin rohkem puhanuna. Kuna räägitakse, et reishi tugevdab samuti immuunsüsteemi ja kaitseb keha viiruste eest, siis usun, et Reishi ja Chaga koos aitasid mul viiruskuud üle elada kui kõik ümberringi olid haiged.

Veronika

Veronika

Tõlkija ja copywriter

Väga rahul! Reishi on tinktuuridest ilmselt minu lemmik – olen väga eristunult tundnud seda, kui lähen magama ja võtan reishit. On olnud õhtuid, kus teadlikult kõigepealt ei võta ja siis tunnen, et oleks vaja miskit, mis unele aitaks paremini. Reishi on tõesti toiminud ja öösiti on peale selle tarvitamist uni palju magusam.

Mees ikoon tagasisidedele

Tõnis Särekanno

Kõige tuntavam mõju minule, võtsin õhtuti ennem magama minekut topeltannuse koos 500mg C vitamiiniga ja väga sügavad ja kosutavad ööuned olid seejärel. Reeglina ma unenägusid ei mäelta aga sellega olid unenäod väga mahedad ja hommikul oli äragates enesetunne värske. Seda soovitaks kõigile, kellel ööunega on probleeme.

Andreas Toom

Andreas Toom

CEO and co-founder

I have personally had great experiences with reishi mushroom extract. I have found that it has a calming effect on both my mind and body, making it easier for me to fall asleep and stay asleep. I also have noticed that my dreams have become more vivid, which is a nice added bonus. I highly recommend reishi mushroom extract for anyone who struggles with restful sleep or would like to enhance their dream experiences.

Reishi e. lakkvaabik – parem uni ja vähem stressi

Lakkvaabiku ekstrakt 99.8% (vesi(aqua), lakkvaabiku (Ganoderma lucidum) viljakeha), etanool.

Päevane kogus 2 ml ehk 3 pipetitäit sisaldab:

1.9 ml lakkvaabiku ekstrakti, sellest 207 mg on lakkvaabik.

Täiskasvanutele üks annus 2 ml ehk 3 pipetitäit, üks kord päevas. Parim viis tinktuuri manustamiseks on tilgutada tinktuuri otse pipetist keele alla, kuid tinktuuri võib lisada näiteks kohvi, tee või smuuti sisse.

Annustamine lastele: Alla 12-aastastele lastele ei ole soovitatav!

NB! Päevaseks tarbimiseks soovitatud annust mitte ületada! Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Raseduse, imetamise, ravimite võtmise või tervisehäirete korral konsulteerige enne toote kasutamist arstiga! Mitte kasutada ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes.

Suletult säilib toatemperatuuril, avatult säilib külmkapis kuni 30 päeva.

Sarnased tooted

Veel arvustusi
Kõik arvustused laetud :)
LISA TAGASISIDE

Võibolla oled huvitatud ka neist toodetest?