KESKENDUMINE
|
ENERGIA
|
IMMUUNSUS
|
RAHULIKKUS
|
ELUJÕUD

10 AASTAT TERVISETOODETE LOOMIST

Tunnetage meie funktsionaalsete ja puhaste seentoodete eeliseid igas tilgas, lonksus, pihustuses ja lusikatäies.
MEIE TOOTED
1 of 6
VEGAN
Avasta taimepõhine puhtus igas retseptis.
NON GMO
Puhta looduse lubadus, ei sisalda GMOsid ega säilitusaineid.
FRUITING BODY
Kasutame ainult seente viljakeha erakordse kvaliteedi ja omastatavuse saavutamiseks.
VALMISTATUD EESTIS
10 aastat tipptaset ja uhkelt Eestimaine.

KOLLEKTSIOONID

Müügihitid
Fookus
Immuunsus
Uni
Energia
Rahulikkus
VAATA KÕIKI TOOTEID

TOIDA JA TOETA END LOODUSEGA

IGALE PROBLEEMILE LEIDUB SEEN

 • FOOKUS

  Lõvilakk teravdab fookust ja suurendab mentaalselt selgust.

  Tooted

 • ENERGY

  Korditseps tõstab energiat ja pikendab vastupidavust.

  Tooted

 • IMMUNITY

  Chaga tugevdab immuunsust ja toetab tervist.

  Tooted

 • RAHULIKKUS

  Reishi rahustab meeli ja parandab unekvaliteeti.

  Tooted

 • VITAALSUS

  Shiitake tõstab heaoluja soodustab vereringet.

  Tooted

1 of 5

10 AASTAT MÜKOMETSANDUST

Me oleme Shroomwell, Eesti mükovisionäärid ehk omapärased seeneeksperdid, kes tähistavad kümme aastat pioneerirolli heaolu ja ökoinnovatsiooni vallas.

Maailma suurima Chaga-kasvatajana ja Põhjamaade esimese funktsionaalsete siseruumides kasvatatavate seente kasvatajana on meie portfellis üle 20 wellness-toote ja 10 bioloogilise mitmekesisuse projekti.

Tutvuge meie pühendumusega jätkusuutlikkusele ja innovatsioonile, kus iga toode on valmistatud parimate seente, keskkonnahoiu ja keskkonnahoidliku tuleviku visiooni abil.

LISATEAVE

Blackcurrant Elixir is my definite favorite. I especially like to mix it with tinctures - it tastes so good that you can't even feel the aftertaste of alcohol.
Veronika | Copywriter
Olen kehv magaja. Emana on unetunnid alati arvel ja tavaliselt ärkan iga hääle peale. Kuigi lapsed ei ole enam väikesed, rändab noorem öösiti tütar endiselt minu ja abikaasa tuppa. Seetõttu on mu uni katkendlik. Aga kui hakkasin õhtuti Reishi tilku võtma, on uni tunduvalt kvaliteetsem. See tõepoolest toimib. Mida ma veel enda puhul olen märganud, on see, et näen alati unenägusid, kui tinktuuri tarbin. Reisi tinktuur on looduslik alternatiiv igasugustele tablettidele. Tõesti julgen soovitada, kes igatsevad sügavamat ja kvaliteetsemat und.
Kaia | Communication Expert
Maitses on tunda veidi lagritsat. Kuna reishi aitab lõdvestuda ja rahuneda, siis võtsingi seda enamasti õhtuti enne magama minemist. Neil hommikutel tundisn, et ärkasin rohkem puhanuna. Kuna räägitakse, et reishi tugevdab samuti immuunsüsteemi ja kaitseb keha viiruste eest, siis usun, et Reishi ja Chaga koos aitasid mul viiruskuud üle elada kui kõik ümberringi olid haiged.
Tiina Kullamaa | Trainer
Immuno Eliksiir kibuvitsaga on mõnusalt hapukas ja tänu heale maitsele lihtne tarbida, kibuvitsa maitse ei ole ka liialt tugev. Üks shot hommikul enne sööki annab väga särtsaka alguse päevale ja kuidagi tekib tunne, et nüüd tervis tuleb. Pigem universaalse maitsega ja esmastele katsetajatele hea soovitus!
Mia Brit Ots | Remarketing Specialist
Olen Immuno eliksiire varem ka tarvitanud ja mulle väga meeldib, et saan millegi nii maitsvaga oma tevist iga päev toetada. Magusatest on kõige lemmikum maitse astelpaju aga nad kõik on tõesti väga head ja rikkaliku maitesega. Kui haigus hiilib ligi, siis võtan tunde järgi rohkem, kui ette nähtud päevane kogus on ja enamasti see aitab. Olen soovitanud neid eliksiire ka oma sõpradele ja kindlasti teen seda ka edaspidi.
Nele | Nutrition Advisor
1 / 5

UUS TOODE

UUT LIIKI ENERGIA

PROOVI KORDITSEPSI

Meie uus korditsepsi ekstrakt on loodud selleks, et tõsta töökate ning aktiivsete inimeste, sportlaste ja kõigi, kes soovivad olla võimekamad, energiat ja libiidot.

MILLEKS SEE HEA ON?

Energia tõstmine: Potensiaalselt rohkem loomulikku energiat iga päev.

Sooritusvõime parandamine: Võib parandada teie vastupidavust ja treeningvõimet.

Vastupidavus pikaks ajaks: Toetab teid treeningutes ja muudes igapäevastes pingutustes.

OSTA KORDITSEPSI

JÄLGI MEID INSTAGRAMIS

@Shroomwell.Official
 • Kagu-Eesti ettevõtluse arengu toetusmeede RE.2.02.20- 0094 projektile „Chaga tehase nutikate toodete tootmisvõimekuse tõstmine ja innovatsiooni projekt"
 • PRIA LEADER projekt: Projekti nimetus: Mulgimaa kui Eesti roheinnovatsiooni keskus
 • PRIA Meede: Mikro- ja väikeettevõtjate põllumajandustoodete töötlemise ning turustamise investeeringutoetus Toetatud tegevused olid: Pudelite villimisliini, metallidetektori, ultrasonic ekstraktori, sügavkülmkambri, erinavete väike tootmisvahendite soetamine. Eesmärk: Viia tootmine uuele kvaliteedi tasemele. Tõsta ettevõtte konkurentsivõimet. Tulemuseks: Uue kvaliteediga tooted, kus uue tehnoloogiaga on võimalik välja ekstraheerida toorainest bioaktiivseid aineid. Metallidetektoriga on võimalik kontrollida tooraine kvaliteeti.
1 of 3